Ile zarabia Doda? Kontrowersyjna gwiazda jest od lat wymieniana jako jedna z nielicznych bohaterek nie tylko scen muzycznych, ale i najważniejszych rankingów finansowych. Sprawdź, jak udało jej się osiągnąć zawrotne kwoty!

Ile zarabia Doda? To jedna z tych piosenkarek, które są nie tylko gotowe do szokowania swoim zachowaniem, czy wyglądem, ale również zasobem swojego gwiazdorskiego portfela. Z nami się dowiesz, ile warta jest piosenkarka!

Ile zarabia Doda?   

Doda jest jedną z najlepiej zarabiających piosenkarek w Polsce. Jak podaje Super Express, jej roczne zarobki szacowane są na ok. kilka milionów złotych. Chociaż sama zainteresowana nigdy nie podała do opinii publicznej żadnej konkretnej kwoty w przypadku rocznego dochodu, jesteśmy w stanie obliczyć poszczególne wydatki Dody. 

Piosenkarka ciągle jest na topie, o czym świadczą, chociażby jej astronimczne zarobki koncertowe, które, najwidoczniej, wciąż się jej opłacają. Ile zarabia Doda na scenie? Będąc w pracy na scenie, jest w stanie zainkasować 20 tysięcy złotych. Być może na tle innych artystek pokroju Maryli Rodowicz nie jest to kwota zapierająca dech w piersi, jednak grając kilkanaście eventów przez 12 miesięcy, uzbiera niemałą kwotę pieniężną.

Ile zarabia Doda na miesiąc?  

Wiemy już, ile zarabia Doda na koncert, natomiast ile jest w stanie utargować pieniędzy w ciągu miesiąca? Wszystko zależy od tego, co aktualnie robi. Jeżeli akurat nie wykonuje piosenek dla publiczności, prawdopodobnie znajdziemy ją w biurze, gdzie zajmuje się detalami swoich inwestycji. Tak, dobrze przeczytałyście- Doda jest inwestorką, która lokuje swój kapitał w nieruchomościach.

Ile dokładnie nabytych mieszkań w stanie deweloperskich jest w stanie wykupić, nie wiadomo, ale gwiazda twierdzi, że opłaca jej się działalność w zakresie mieszkań, których ma kilka. Na tyle, że pokusiła się o wypowiedź na łamach plotek.pl na temat zarobków ze sprzedaży domów. Piosenkarka twierdzi, że jest to na tyle dochodowy aspekt jej życia, że na pewno nie zamierza z tego rezygnować. Szczególnie że finansowo inwestycje mieszkaniowe są o wiele bardziej opłacalne, aniżeli występy w Sopocie czy Opolu. 

Chociaż Doda jest artystką, wyznaje, że to pieniądze same do niej lgną. W tej samej wypowiedzi mówi o niemierzeniu się miarą zarobków. Zatem ile zarabia Doda na miesiąc? Na pewno bardzo dużo.

Ile zarabia Doda w 2018? 

Doda zarabia w 2018 bardzo dużo, a jeszcze więcej wydaje. Kwestię mieszkań i inwestycji na płaszczyźnie budowlanej poruszyłyśmy już wyżej, teraz zajrzymy do szafy artystki. Ile zarabia Doda w 2018 i na co wydaje swoje finanse? Swoje bogactwo opiera głównie o działalność poza branżą muzyczną, choć i ta przyczynia się do pomnażania majątku piosenkarki. Najlepszą odpowiedzą na to pytanie będzie garderoba Dody. Nie bezpodstawnie, bowiem Doda znana jest ze swojego zamiłowania do kosztownych kreacji, które zakłada chętnie zarówno na dzień, jak i na występy.

Potwierdza to sama zainteresowana, która chętnie i barwnie opowiada o zakupach poczynionych na przemian w Mediolanie i Paryżu. Jednym z najdroższych nabytków to buty McQueena o kształcie muszli, za które była w stanie zapłacić dziesięć tysięcy dolarów. W tym roku zdążyła już wydać na pewno 2,5 miliona na odświeżenie szafy, ale pamiętajmy, że rok jeszcze się nie skończył. Jesteśmy ciekawe, czy to będą dobrze wydane pieniądze pod względem stylizacji sylwestrowej, na którym Doda podobno ma zagrać.

Ile zarabia Doda? -ZOBACZ ZDJĘCIA: 

 

ile zarabia Doda
fakt.pl

Ile zarabia Doda? Nie jest tajemnicą, że gwiazda inkasuje tysiące złotych za jeden koncert! 

1
2
3
4
Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są aspołeczne. Najlepiej czują się same ze sobą
Następny artykułStringi w liceum. Czy możesz je nosić?
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.