Ile zarabia Dorota Gardias? Pogodynka stacji TVN jest najlepiej zarabiającą prezenterką pogody w Polsce. Zwyciężczyni Tańca z gwiazdami już od kilku lat nie zwalnia tempa, co przekłada się na jej zarobki. Jesteście ciekawi czy Dorota Gardias jest milionerką?

Ile zarabia Dorota Gardias będąc pogodynką, występując w reklamach, prowadząc imprezy i pozując na ściankach? Lepiej usiądźcie, bo zarobki gwiazdy TVN mogą przyprawić was o mocny zawrót głowy.

Ile zarabia Dorota Gardias?

Dorota Gardias jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy stacji TVN. Ile zarabia Dorota Gardias? Jak donosi Super Express, który pokusił się na podliczenie zarobków pogodynki, Dorota Gardias finansowo radzi sobie świetnie. Według wyliczeń brukowca gwiazda TVN miesięcznie może zarabiać nawet 50 tysięcy złotych. Skąd taka kwota?

Jak podaje Super Express Dorota Gardias za dwie godziny prognozowania o pogodzie zarabia około 7 tysięcy złotych. Dziennikarka często prowadzi różne imprezy i gale, a za jeden wieczór życzy sobie 13 tysięcy złotych. Do tego dochodzą specjalne eventy oraz udział w reklamach i programach rozrywkowych. Szacunkowo, Dorota Gardias pracuje jako konferansjerka rocznie prowadząc około 30 imprez, więc na pewno nie narzeka na brak gotówki. W jakich reklamach wystąpiła Dorota Gardias? Pogodynka reklamowała m.in. piwo Redds, suplementy Vitaminy D czy kosmetyki firmy Soraya. Udział w reklamach przyniósł jej prawie półmilionowe zyski.

Czy Dorota Gardias jest milionerką?

Skoro gwiazda TVN nie musi martwić się o swoje finanse, ile zarabia Dorota Gardias i czy jest możliwe, że zarobiła już pierwszy milion? Jak najbardziej! Szczególnie 2015 rok był dla Gardias łaskawy. Jak podaje Super Express dziennikarka zarobiła wtedy swój pierwszy milion, a wygrana w Tańcu z gwiazdami (100 tysięcy złotych) otworzyła jej drzwi do kariery i większych pieniędzy. Ponadto, Gardias nie rozstaje się ze swoim srebrnym sportowym samochodem

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Czy Dorota Gardias ma dzieci?

Super Express podaje wiele informacji dotyczących prywatnego życia Doroty Gardias dziennikarka ma jedną córkę, Hanię, która urodziła się w 2013 roku. Według brukowca ojcem Hani jest Piotr Bukowiecki, z którym Gardias była związana przez pewien czas Czy Dorota Gardias ma męża? Jak podaje portal WP Gwiazdy, partnerem pogodynki TVN jest bogaty handlowiec, Krzysztof Sawicki. Pierwszym mężem Gardias był pilot śmigłowców wojskowych, Konrad Skóra, z którym gwiazda rozwiodła się w 2011 roku. 

Zanim Dorota Gardias stała się najpopularniejszą pogodynką w Polsce i milionerką jeżdżącą srebrnym Porsche, przez chwilę pracowała w lubelskim oddziale TVP i próbowała swoich sił (zresztą z powodzeniem) w modelingu i konkursach piękności.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia dorota gardias
Fot.instagram.com @dorotagardias

Dorota Gardias pracuje jako pogodynka w TVN od 2006 roku. Wcześniej przez pewien czas była związana z TVP.

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.