Ile zarabia Dorota Wellman? Dziennikarka z pewnością należy do grona tych najbardziej lubianych. Uznanie i szerokie grono odbiorców pozwoliło gwieździe na podzielenie swoich zarobków między własne wydatki, a cele charytatywne.

Ile zarabia Dorota Wellman? Jej zarobki płyną z różnych źródeł. Dziennikarka nie tylko zarabia w telewizji, ale także inwestuje swoje pieniądze. Dziennikarka ma zrównoważony stosunek do pieniądza, chociaż często ukrywa swoje zarobki, to chętnie dzieli się opinią na ich temat. Jak Dorota Wellman postrzega pieniądze?

Ile zarabia Dorota Wellman?

Dziennikarkę najczęściej możemy zobaczyć w porannej telewizji. Wraz z Marcinem Prokopem w programie Dzień Dobry TVN prowadzą wywiady i dyskusje. W wakacje 2018 roku zaczęła prowadzić program na TVN Fabuła, A momenty były?. Jak się okazuje, poza kamerami Dorota często sięga opinii kolegi, gdyż Prokop z wykształcenia jest finansistą. W 2012 roku znalazła się na 59 miejscu najlepiej zarabiających gwiazd show-biznesu, według Forbes. W 2018 roku Forbes wyróżnił dziennikarkę, jako jedną z najcenniejszych polskich gwiazd.

Możemy zauważyć, że zarobki 57-letniej dziennikarki mogły pójść w górę, świadczy o tym fakt, że zaczęła inwestować. Zapytana w fakcie, w co inwestuje, odpowiedziała:

– Najlepsze są różnego rodzaju obligacje i lokaty. Można się bawić też akcjami, ale to wyższa szkoła jazdy. Pozwalam sobie na to, ale jeśli mam odpowiednie pieniądze to powierzam je specjalistom, bo nie czuję się pewnie w tym temacie. Najistotniejsze jest to, by znaleźć sensownego doradcę, który ma dobre intencje i dużą wiedzę. Oszczędności są ważne, bo dają nam poczucie bezpieczeństwa — powiedziała Dorota Wellman w wywiadzie dla portalu Fakt.pl

Zarobki Doroty Wellman

Chociaż dziennikarka nie mówi wprost o swoich zarobkach, możemy domyślić się, że są wysokie. Świadczyłby o tym fakt, że Dorota Wellman chętnie przekazuje pieniądze na cale charytatywne. Nie tylko telewizja przynosi jej zyski, ale także kampanie reklamowe. Do jednej z największych, a zarazem najbardziej rozpoznawalnych należy kontrakt z Lidlem. Chociaż zakończył się 2017 roku, to honorarium, według portalu Wirtualne Media, przyniosło Dorocie koło 300 tysięcy złotych, które przekazała na Fundację TVN i inne cele charytatywne.

ZOBACZ GALERIĘ:

Ile zarabia Dorota Wellman?
Fot. instagram.com/czaja_wyczaja/

Dorota Wellman poza Dzień Dobry TVN prowadzi również program, A momenty były?

Ile zarabia Dorota Wellman?
Fot. instagram.com/tvn.pl/

Marcin Prokop pomaga dziennikarce w gospodarowaniu pieniędzy. Daje jej dobre rady, co z nimi zrobić.

Ile zarabia Dorota Wellman?
Fot. instagram.com/tvn.pl/

W 2017 roku Dorota otrzymała honorarium w wysokości 300 tysięcy złotych, które przekazała na cele charytatywne.

Ile zarabia Dorota Wellman?
Fot. instagram.com/magdasteczkowska/

Dorota Wellman jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek telewizyjnych.

Ile zarabia Dorota Wellman?
Fot. instagram.com/agencja_bumerang

Dorota Wellman w 2012 roku znalazła się na 59 miejscu najlepiej zarabiających gwiazd według Forbes.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trudne relacje z matką. 8 sposobów jak poradzić sobie z toksyczną matką
  2. Jadwiga Grabowska zmieniła oblicze polskiej mody. Kim była polska Coco Chanel?
  3. Kinga Rusin: kosmetyki gwiazdy podbijają rynek. Dlaczego są wyjątkowe?

Źródło: fakt.pl, forbes.pl, wirtualnemedia.pl

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.