Ile zarabia Ewa Farna? Kto z nas nie zna piosenki Cicho, niech pierwszy rzuci kamieniem. Ewa Farna od samego początku istnienia na scenie, zarówno polskiej, jak i czeskiej,  zyskała szerokie grono odbiorców i skradła serca nastolatków. Jakie ma dochody? Ile zarabia na koncertach? Przyjrzymy się jej zarobkom. 

Ile zarabia Ewa Farna? Jej zarobki mogą was zaskoczyć. Obecnie nie tylko muzyką żyje. Ewa Farna czerpie swoje dochody z różnych źródeł, dzięki czemu jej jedną z najlepiej zarabiających polskich artystek. Skąd czerpie swoje zarobki? 

Ile zarabia Ewa Farna? 

Artystka może świętować 10 lat na polskiej scenie muzycznej. Przez ten czas wydała kilka albumów, między innymi Cicho czy EWAkuacja. Podsumowała swoją karierę w 2016 roku, wydając album Best Of Ewa Farna. Na koncertach artystki nigdy nie brakuje tłumów. Ewa Farna, ile zarabia na koncertach? W związku z dekadą działalności 2017 roku artystka miała zagrać w tamtym okresie około 40 koncertów. Jak podaje serwis jastrzabpost.pl, jej dochód miał sięgnąć ponad 1,7 miliona złotych. 

Ewa Farna zarobki

Mimo młodego wieku artystka może pochwalić się niezłym majątkiem. Zaczynając karierę w młodym wieku, zyskała wielu fanów, którzy do tej pory licznie przychodzą na jej koncerty. Pewnie nie raz wpisaliście w wyszukiwarkę: Ewa Farna ile zarabia na koncertach? Za jeden swój występ bierze około 40-45 tysięcy złotych – podaje fakt.pl. Inne źródło mówi, że w tym samym roku, ta suma wynosiła 20 tysięcy złotych. Ile koncertów daje Ewa w miesiącu? Przeglądając jej profil na Facebooku, możemy zobaczyć, że obecnie jeden w miesiącu. W 2015 roku dała ich około 20, co z nawet najniższą stawką, dało jej roczny dochód sięgający około pół miliona złotych. 

Ewa Farna ile kosztuje koncert? 

Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji, usłyszeć artystki na żywo, niczym się nie martwicie. Jeżeli chcecie się kiedyś wybrać, pewnie zastanawiacie się, ile kosztuje koncert? Ewa Farna ile kosztuje koncert? Za półtora godzinny występ zapłacicie około 70 złotych za osobę. 

Ile zarabia Ewa Farna miesięcznie

Nie tylko muzyką i koncertami żyje Ewa Farna. Skąd jeszcze czerpie swoje dochody? Obecnie możemy zauważyć, że artystka często zasiada w jury programów telewizyjnych, między innymi w Idolu lub programie X-Factor, w którym brała udział przez 3 lata. 

Swoje dochody czepie również z kampanii reklamowych. W jakich kampaniach brała udział? W 2015 roku mogliśmy zobaczyć ją w reklamach telefonii komórkowej Play, z której roczny zysk wyniósł około 300 tysięcy złotych – zdradza Super Express. Obecnie skupia się na marketingu, biorąc udział w coraz to nowszych kampaniach, do najbardziej aktualnej należy kontrakt z firmą hybrydowych lakierów Kobos. 

Ewa Farna majątek 

Jej majątek w stosunku do tak młodego wieku jest naprawdę ogromy. Talent i osobowość dostarczyły Ewie Farnej ogromnego sukcesu, który pozwolił za zakup domu wartego ponad 3 miliony złotych. Ogromna willa ma ponad 500 metrów kwadratowych, a działka 3000 metrów kwadratowych. 

Podsumowanie 

2015 rok był dla Ewy Farnej chyba najlepszym, pod względem zarobków. Zarówno dochód z reklam, jak i koncertów wyniósł przynajmniej 800 tysięcy złotych. Z roku na rok artystka bierze udział w kampaniach reklamowych i zasiada w jury programów muzycznych, dzięki czemu jej dochód coraz bardziej wzrasta. 

 

ZOBACZ GALERIĘ:

Ile zarabia Ewa Farna
Fot. instagram.com @ewa_farna93 

Ewa Farna może pochwalić się sukcesem komercyjnym ze sprzedaży płyt. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułHigiena intymna: jak zadbać o swoje delikatne miejsca?
Następny artykułZnaki zodiaku, które są aspołeczne. Najlepiej czują się same ze sobą
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.