Ile zarabia Joanna Kulig? Jej aktorska gaża znacznie przewyższa zagraniczne zarobki Joanny Krupy! To naprawdę imponujące! Aktorka okrzyknięta ‚nową sensacją kina’ nie może liczyć na brak ofert. Już niedługo zadebiutuje w amerykańskim serialu, dzięki czemu jej portfel powiększy się o pokaźną sumę. Lepiej usiądźcie, ponieważ zarobki Joanny Kulig przyprawią was o zawrót głowy.

Chociaż Kulig gra w filmach od dawna, to dopiero Zimna wojna otworzyła jej drzwi do międzynarodowej kariery. Nagły skok popularności polskiej aktorki skłonił niektórych do dokładnego zbadania zawartości jej portfela. I nam udało się zdobyć informacje dotyczące kosmicznych zarobków polskiej aktorki. Jak się okazuje, zagraniczne stawki proponowane Joannie Kulig są 4-krotnie wyższe niż te, na jakie mogła liczyć aktorka w Polsce!

Ile zarabia Joanna Kulig? Zarobki aktorki rosną w zawrotnym tempie 

Aktorka nie może narzekać na brak zainteresowania czy ciekawych propozycji aktorskich. Talent i ciężka praca uczyniły ją (nieoficjalnie) najlepszą polską aktorką. Mimo ciąży z mężem Maciejem Bochniakiem Kulig nie rezygnuje z pracy i daje z siebie coraz więcej. Świadczyć mogą o tym, co raz to nowsze propozycje i nominacje do nagród. Zimna wojna otworzyła jej drzwi do aktorskiej kariery poza granicami kraju.

Co więcej, aktorką interesują się nawet zachodnioeuropejskie magazyny modowe. Ostatnio wzięła udział w sesji dla francuskiego wydania Elle, gdzie okrzyknięto ją nową sensacją kina. Swój aktorski sukces odzwierciedla wizerunkiem. W połowie listopada Joanna poleciała do Los Angeles na festiwal filmowy AFI fest, gdzie zaprezentowała się w sukni Gucci, która według Super Express jest warta 22 tysiące złotych.

Dzienna stawka Joanny Kulig przebiła nawet zarobki Joanny Krupy

Super Express zdradził, ile aktorka zarabiała na planie Zimnej wojnyWedług tabloidu aktorka za jeden dzień pracy otrzymywała 10 tyś. złotych. Jak się okazuje, stawka jest podobna jak u innych aktorów, jednak w tym środowisku istnieje przeświadczenie, że to mężczyźni zarabiają więcej. Ich kwoty mogą być wyższe nawet o 20%. 

Joanna Kulig nie może narzekać na niesprawiedliwość, bo swoimi zarobkami wyprzedziła wszystkich polskich aktorów. Super Express donosi, że stawka Kulig za jeden dzień na planie wzrośnie prawie czterokrotnie! Według tabloidu 36-letnia gwiazda już niedługo zagra w amerykańskiej, wysokobudżetowej produkcji Hanna. Tam jej stawka za jeden dzień na planie ma wynosić 10 tysięcy dolarów, czyli około 38 tysięcy złotych. Tym samym zagraniczna stawka Joanny Kulig wyprzedziła zarobki takich Polek pracujących za granicą jak Joanna Krupa, czy Alicja Bachleda-Curuś. 

Tak wygląda najlepiej zarabiająca Polska aktorka:

Ile zarabia Joanna Kulig
Fot. filmweb.pl 

Zimna wojna Pawła Pawlikowskiego otworzyła aktorce drzwi do międzynarodowej kariery.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Beata Kozidrak? Zarobki gwiazdy są kosmiczne
Następny artykułCzego pies nie może jeść? Nie karm tym swojego psa
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną na UMCS-ie w Lublinie. Dzieli swoje zainteresowania między muzyką a lifstylem. Jej ulubioną formą rozrywki jest granie jako techno DJ. Za swoje mocne cechy uważa otwartość i towarzyskość. Lubi poznawać nowych ludzi, którzy ją inspirują i dają motywację do zagłębiania w tematy, dotąd jej nieznane.