Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Julia Wieniawa? Jej zarobki robią gigantyczne wrażenie
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 30.12.2018 12:09

Ile zarabia Julia Wieniawa? Jej zarobki robią gigantyczne wrażenie

ile zarabia Julia Wieniawa
Fot. Instagram.com @juliawieniawa

Ile zarabia Julia Wieniawa? Młoda gwiazda przeżywa teraz rozkwit swojej kariery. Jest piękna, zdolna i wszechstronnie utalentowana, dlatego nie może narzekać na brak propozycji i ofert ze strony reklamodawców oraz wielkich marek. To przekłada się na jej wysokie zarobki. Jesteście ciekawi, ile zarabia Julia Wieniawa?

Ile zarabia Julia Wieniawa? Czy artystka może pochwalić się już tak dużym majątkiem, jak gwiazdy, które od lat stoją w blasku fleszy? Aktorka i piosenkarka ma zaledwie 19 lat, ale może poszczycić się kontraktami z największymi markami na rynku. Ponadto, nie może narzekać na brak propozycji filmowych i muzycznych. Sprawdziłyśmy ile zarabia młodziutka gwiazda. Usiądźcie, bo możecie być w szoku!

Kim jest Julia Wieniawa? Julia Wieniawa w Rodzinka.pl

Jeśli zastanawiacie się, ile zarabia Julia Wieniawa, musicie najpierw wiedzieć, że gigantyczne zarobki zawdzięcza ona naprawdę ciężkiej pracy. Julia Wieniawa jest aktorką i piosenkarką. Czasem prowadzi też programy telewizyjne. Choć największą popularność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl, to jej pierwszy debiut był związany z muzyką. W latach 2012-2014 występowała w Teatrze Muzycznym Roma w Warsztatowej Akademii Musicalowej.

Prawdziwą popularność przyniosła jej jednak rola w serialu Rodzinka.pl. Wieniawa pojawiła się tam po raz pierwszy w 2012 roku. Zagrała Paulę, dziewczynę Kuby Boskiego. Serial cieszy się w Polsce ogromną sympatią widzów. Poza pokazaniem się szerszej publiczności Wieniawa udowodniła w ten sposób swoją wszechstronność. Rodzinka.pl. to zresztą niejedyny serial, w którym Julia Wieniawa doskonaliła swój warsztat aktorski, było ich więcej. Wystąpiła także m.in. w Klanie, Na wspólnej, Na dobre i na złe i W rytmie serca.

Julia Wieniawa: pensja, kariera muzyczna

Ile zarabia Julia Wieniawa na muzyce? Prawdopodobnie mniej niż aktorstwie. Ma na koncie jednak kilka singli. Jej pierwsza piosenka pt. Co mi jest ukazała się w 2015 roku. Oprócz tego światło dzienne ujrzały jeszcze dwa jej utwory – Oddycham (w 2017 roku) i Nie muszę (2018). Nie muszę jest zapowiedzią debiutanckiego albumu młodej gwiazdy.

Julia Wieniawa: zarobki, kariera filmowa

Ile zarabia Julia Wieniawa, grając w filmach pełnometrażowych? Można przypuszczać, że dużo, skoro tytuły, w których zagrała, okazały się wielkim sukcesem. Z drugiej strony magazyn Gala pisał, że stawki Wieniawy są dość niskie, ponieważ jest początkującą aktorką. Tak czy inaczej, film Kobiety mafii, gdzie aktorka wcieliła się w postać Sandry ”Futro” okazał się kinowym hitem. Wieniawa zaskoczyła dojrzałością i warsztatem, zwłaszcza że rola w filmie Patryka Vegi bardzo różniła się od jej wcześniejszych kreacji aktorskich. W tym samym roku młoda gwiazda pojawiła się także w filmie Kobieta sukcesu i komedii romantycznej Serce nie sługa. Niedawno ogłoszono, że Wieniawa zagra główną rolę w serialu Polsatu Zawsze warto. Jego premierę zaplanowano na wiosnę przyszłego roku.

Należy też wspomnieć o tym, że po zdanej maturze Julia Wieniawa nie zapisała się do szkoły teatralnej. Dlaczego? Jak napisał portal Gala.pl, stało się tak, ponieważ studenci tej uczelni nie mogą występować w telewizji podczas studiów. Na razie Wieniawa nie chciała z tego rezygnować.

Ile zarabia Julia Wieniawa: telewizja

Julia Wieniawa ma również pewne doświadczenie jako prezenterka telewizyjna. W 2014 roku prowadziła program I love Violetta .

Ile zarabia Julia Wieniawa? Współpraca z markami

Piosenkarce i aktorce można też już spokojnie przypisać rolę influencerki. Jest niezwykle aktywna na Instagramie. Jej stylizacje często spotykają się z uznaniem i pytaniami o marki ubrań, które Wieniawa ma na sobie. Młoda gwiazda z uwagą śledzi trendy. Na zdjęciach z luksusowych wakacji z Dubaju można było zobaczyć ją zobaczyć z bardzo modną, charakterystyczną torebką marki Dior w kształcie siodła. Artystka angażuje się także w różne współprace z dużymi i rozpoznawalnymi brandami i to od kilku lat. Są wśród nich takie giganty jak Reebok czy Deichmann. Choć Julia Wieniawa nie stroni reklamowania różnych produktów, pojawiła się również w kampanii promującej regularne badania cytologiczne.

Ile zarabia Julia Wieniawa? Julia Wieniawa: współprace

 1. W 2015 roku wzięła udział w kampanii reklamowej usług telekomunikacyjnych Orange.
 2. W 2016 roku pojawiła się kampanii tamponów o.b.
 3. W tym samym roku, wraz z Szymonem Majewskim, reklamowała usługi telekomunikacyjne Plusa.
 4. 2017 – Reklama modelu butów Club C marki Reebok.
 5. 2018 – kampania społeczna Fundacji „Kwiat Kobiecości” pt. ”Weź się zbadaj”. Kampania promowała profilaktyczne badania cytologiczne. Oprócz Julii Wieniawy udział w akcji wzięły m.in. Agnieszka Więdłocha, Olga Borys i Katarzyna Cerekwicka.
 6. 2018 – swoim imieniem i nazwiskiem gwiazda sygnowała kolekcję lakierów hybrydowych marki ”Neonail”
 7. 2018 – udział w kampanii reklamowej obuwniczej marki Deichmann. Zaproszenie do kampanii Julii Wieniawy zaskoczyło o tyle, że wcześniej twarzą marki przez sługi czas była Margaret.
 8. 2018 – Na swoim Instagramie Julia Wieniawa poinformowała, że zaprojektowała kolekcję dla brandu odzieżowego NAKD. Wedle zapowiedzi artystki, owoce tej współpracy będzie można zobaczyć już w styczniu nadchodzącego roku.

Poza tym artystka reklamuje także produkty do włosów, czy smartfona. Jest tak rozpoznawalna, zwłaszcza wśród młodych ludzi, że pewnie byłaby w stanie sprzedać każdy produkt. Jak widzicie, gwiazda nie próżnuje i jest bardzo zaangażowana we wszystko, czego się podejmie. Ile zarabia Julia Wieniawa na współpracy z różnymi markami? Domyślamy się, że krocie.

Czy Julia Wieniawa jest milionerką? Ile zarabia Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa z pewnością nie musi sama zabiegać o udział w różnych przedsięwzięciach. Reklamodawcy sami ustawiają się do niej kolejce. Choć zwykle udział w reklamach jest dla gwiazd dość ryzykowny, to wydaje się, że artystka wyszła na tym doskonale. Wybrała marki nowoczesne, przemawiające do młodych ludzi, luksusowe i jednocześnie takie, na które pozwolić może sobie każdy. Czyżby to był jej klucz do sukcesu? Na pewno na tym dobrze zarobiła, a współpraca z markami przynosi jej nie mniej rozpoznawalności i pieniędzy niż praca artystyczna.

Ile zarobiła Julia Wieniawa? Ile zarabia Julia Wieniawa?

Na portalu Viva.pl możemy przeczytać, że na konto młodej aktorki przez rok trafiło ok. miliona złotych, co pozwoliło jej na kupno mieszkania. Viva.pl podaje nawet konkretne, często oszałamiające kwoty za różnorakie aktywności Julii Wieniawy. Post sponsorowany na Instagramie aktorki ma kosztować 8 tys. złotych — zależy zresztą jaki, ponieważ niektóre są warte nawet 20 tys. złotych. Za 25 odcinków Rodzinki.pl aktorka miała otrzymać 80 tys. złotych, a za reklamę produktu do włosów — 50 tys. złotych. Powołując się na magazyn Flesz, portal Viva.pl pisze, że za reklamę smartfona na Paris Fashion Week, na konto gwiazdy miało trafić ok. 100 tys. złotych!

Podsumowując wszystkie przedsięwzięcia, w które zaangażowana jest Julia Wieniawa, suma rzędu miliona złotych wydaje się prawdopodobna. Obserwując to, w jakim tempie rozwija się kariera młodej aktorki i piosenkarki, można przypuszczać, że będzie tylko lepiej!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia julia wieniawa

Julia Wieniawa interesuje się modą, co widać po jej koncie na Instagramie.

ile zarabia julia wieniawa

Młoda gwiazda odbyła niedawno luksusową podróż do Dubaju.

Ile zarabia Julia Wieniawa

Nie tylko aktorstwo przynosi Wieniawie satysfakcję.

ile zarabia julia wieniawa

Ile zarabia Julia Wieniawa? Współpraca z różnymi markami przynosi gwieździe duże zyski.

ile zarabia Julia Wieniawa

Julia Wieniawa jest bardzo aktywna na Instagramie.

Ile zarabia Julia Wieniawa

Artystka zapowiedziała na Instagramie współpracę ze znaną marką odzieżową.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Małgorzata Rozenek nie może zajść w ciążę? Rozczulające wyznanie gwiazdy
 2. Meghan Markle wróci na Instagram? W Rodzinie Królewskiej to zabronione
 3. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy