Ile zarabia Justyna Kowalczyk? To pytanie spędza sen z powiek wielu osobom. Niektórzy zastanawiają się jak przedstawiają się zarobki niekwestionowanej królowej nart. Okazuje się, że Justyna to prawdziwa milionerka! 

Justyna Kowalczyk wciąż jest w gronie sportowców, którzy inkasują najwyższe sumy. Gwiazda sportu nie musi się martwić o pieniądze. Ile zarabia Justyna Kowalczyk? Dowiecie się z poniższego artykułu! 

Ile zarabia Justyna Kowalczyk?

 Spektakularne sukcesy sportowe pozwoliły jej na podpisanie intratnych kontraktów reklamowych. U szczytu kariery była twarzą banku Raiffeisenem Polbank, a także z Rafako i Fischer, za które otrzymała ponad 2 miliony złotych. Wyobrażacie sobie taką fortunę?  

Chociaż czasy jej spektakularnych sukcesów sportowych minęły, Justyna nadal jest jedną z najpopularniejszych twarzy polskiego sportu. Królowa nart nadal jest ambasadorką Santander Consumer Bank. Jak podają Wirtualne Media, bank przedłużył umowę z gwiazdą do czerwca 2019 roku. Nadal będzie mogli oglądać Justynę w spotach reklamowych promujących bank. 

Santander Consumer Bank przedłużył o rok umowę reklamową z narciarką Justyną Kowalczyk. Sportsmenka nadal będzie główną ambasadorką marketingową banku. Chociaż obecnie gwiazda sportu zarabia znacznie mniej niż jeszcze kilka lat temu, to nadal jej zarobki są godne pozazdroszczenia. Rocznie zgarnia nawet 2 miliony złotych! 

Justyna Kowalczyk wciąż utrzymuje się w rankingu najlepiej zarabiających polskich sportowców, chociaż czasy największych zarobków minęły. Mamy jednak nadzieję ponownie zobaczyć Kowalczyk na podium! Warto również dodać, że Kowalczyk jest na liście 25 najatrakcyjniejszych gwiazd kampanii reklamowych, przygotowanej przez magazyn Forbes. 

Królowa nart

Kowalczyk jest multimedalistką olimpijską, a także multimedalistką mistrzostw świata. Nie bez kozery nazywana jest królową zimy! W czasach świetności Justyna otrzymała 500 tysięcy złotych od Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a także 200 tysięcy złotych przekazał jej Polski Związek Narciarski. Ponadto Justyna otrzymała stypendium kadrowe wynoszące 7 tysięcy złotych miesięcznie, a także stypendium klubowe w kwocie około 2 tysięcy złotych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia justyna kowalczyk?
instagram.com @nartowa.pani

Królowa sportów zimowych jest uwielbiana przez fanki!