Ile zarabia Katarzyna Figura? Ta niekwestionowana gwiazda filmowa może pochwalić się wielkim majątkiem! Jej zarobki są naprawdę imponujące! Sprawdź, ile zarabia Katarzyna Figura! 

Ile zarabia Katarzyna Figura? Aktorka przebiera w propozycjach w filmach i serialach i nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jeśli jesteście ciekawi zarobków gwiazdy, przeczytajcie poniższy artykuł!

Ile zarabia Katarzyna Figura?

Katarzyna Figura swoje pierwsze kroki filmowe postawiła w połowie lat osiemdziesiątych i już wtedy została okrzyknięta pierwszą polską seksbombą! Porównywano ją do diwy złotej ery hollywood, samej Marylin Monroe. Figura grała u największych polskich reżyserów: Wojciecha Hassa czy Krzysztofa Kieślowskiego. Widzowie pokochali ją za rolę charyzmatycznej Rysi Siarzewskiej w kultowych filmach Killer i Killerów 2-óch

Katarzyna Figura — gwiazda polskiej sceny

Ostatnimi czasy ta przepiękna aktorka coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie. Niedawno mogliśmy ją podziwiać w znakomitym filmie Marka Koterskiego pod tytułem 7 uczuć. Obecnie gwiazda może przebierać w propozycjach, za które zgarnia ogromne honoraria. Jak podaje Super Express, jeden dzień pracy gwiazdy wyceniany jest na 10 tysięcy złotych! Takich pieniędzy można pozazdrościć. Zgadzacie się? 🙂

Katarzyna Figura ma za sobą kilka związków, a małżeństwo Kaiem Schoenhalsem było jednym z głośniejszych wydarzeń ostatnich kilku lat ze względu na burzliwe zakończenie tej relacji. Postanowiła zatrzymać przy sobie córki: Koko i Kaszmir, dla których próbowała uzyskać alimenty, co oznacza, że liczby na jej koncie bankowym znów wzrośnie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

56-letnia aktorka toczyła prawdziwą wojnę na sali rozpraw z mężem, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Mamy nadzieję, że obecnie Katarzyna Figura czuje się dobrze, a problemy pozostawiła za sobą!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia katarzyna figura
instagram.com @monika.one_makeup

Katarzyna Figura od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek na polskiej scenie.