Ile zarabia Kinga Rusin? Nie bez powodu dziennikarka jest nazywana jedną z najjaśniejszych gwiazd TVN! Jej zarobki są naprawdę imponujące. Nic dziwnego, w końcu na swój spektakularny sukces pracowała przez lata. Sprawdź, ile zarabia Kinga Rusin!

Ile zarabia Kinga Rusin? Stan jej konta jest imponujący! Rusin nie musi polegać wyłącznie na bajecznej pensji, wypłacanej przez stację TVN. Pola i Iga, córki Kingi, na pewno nie będą musiały martwić się o wykształcenie i dobry start w dorosłość. Sławna mama może im zapewnić wszystko, co najlepsze. Przekonaj się, że takich zarobków można pozazdrościć!

Ile zarabia Kinga Rusin? Dziennikarka jest prawdziwą ikoną TVN!

Jak donosi Fakt, za prowadzenie programu Dzień Dobry TVN Kinga Rusin otrzymuje miesięcznie pensję w wysokości 20 tysięcy złotych. Dziennikarka prowadzi go co dwa tygodnie, co daje łącznie cztery wystąpienia w miesiącu.

Z kolei za prowadzenie show Po prostu tańcz, jak podaje Fakt, inkasowała miesięcznie aż… 80 tysięcy! Kilka lat wcześniej Kinga Rusin odniosła zwycięstwo w 4. edycji Tańca z gwiazdami. Ile wynosiła nagroda? 110 tysięcy złotych!  

Kinga Rusin ma nosa do interesów. Dziennikarstwo to nie jedyne źródło utrzymania gwiazdy!

Z kolei Twoje imperium podaje, że Kinga Rusin otrzymuje od 20 do nawet 30 tysięcy złotych za prowadzenie imprez, a za promowanie firmy Commercial Union otrzymała zapłatę w wysokości 400 tysięcy złotych.

Rusin prowadzi również własną firmę PR-ową Ideal media. Zajmuje się ona organizacją imprez, szkoleń, a także wydarzeń sportowych. W 2007 roku Kinga Rusin miała zatrudniać łącznie dziesięć osób. Według informacji Twojego imperium, w tamtym okresie nie zarabiała tam zbyt wiele, bo zaledwie… pięćdziesiąt tysięcy złotych rocznie.

Nic dziwnego, że Rusin założyła taką działalność: w końcu to mistrzyni dbania o własny wizerunek. Jej Instagram i Facebook są pełne pięknych zdjęć gwiazdy z partnerem Markiem Kujawą, córkami Igą i Polą oraz… ukochanym psem Czarkiem!

Kinga Rusin: Pat&Rub to jej oczko w głowie gwiazdy

Ostatnim źródłem zarobku Kingi Rusin jest firma kosmetyczna Pat&Rub, sygnowana jej nazwiskiem. Ma rzekomo przynosić jej krocie – sugerując się plotkami, ponieważ brak konkretnych danych na ten temat. 

Kinga Rusin zapewnia, że kosmetyki Pat&Rub posiadają w stu procentach naturalny skład. Wygląda na to, że Rusin to rasowa bizneswoman, która dobrze wie, jak można zarobić spore pieniądze. Gratulujemy dziennikarce zmysłu do interesów!

Ile zarabia Kinga Rusin? Ciężko oszacować, ile obecnie wynosi majątek 47-letniej gwiazdy, ponieważ nieustannie inwestuje ona i rozszerza działalność. Jednak prawdopodobnie określenie jej mianem „milionerki” nie będzie działaniem na wyrost… Piękna, zakochana, wysoka – aż  1,67 m! – i bogata: tylko pozazdrościć!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia kinga rusin
fot. instagram.com @kingarusin

Kinga Rusin wyróżnia się nie tylko urodą, ale także inteligencją: to prawdziwa bizneswoman z nosem do interesów!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak psy okazują miłość? 10 oznak, że twój psiak cię kocha
Następny artykułKarolina Pisarek pokonała Keirę Knightley i aniołka Victoria’s Secret. Wielki sukces polskiej modelki!
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.