Ile zarabia Lewandowski? Gwiazda reprezentacji Polski może pochwalić się imponującym majątkiem! Robert Lewandowski oprócz rozwijającej się w zabójczym tempie kariery piłkarskiej ma na swoim koncie kilka międzynarodowych kontraktów reklamowych.

Ile zarabia Lewandowski? Piłkarz może poszczycić się wielkim sukcesem nie tylko w Polsce, lecz także na całym świecie! Robert nie musi martwić się o pieniądze — ma ich pod dostatkiem. Media wielokrotnie rozpisywały się na temat fortuny. Jak jest naprawdę? Sprawdźcie z nami!

Jeden z najbogatszych

Napastnik reprezentacji Polski znalazł się w rankingu 40. najbogatszych Polaków tygodnika Wprost. Piłkarz uplasował się na trzynastym miejscu. Według informacji podanych w tygodniku Wprost, majątek Roberta Lewandowskiego można wycenić na 335 milionów złotych. W ciągu jednego dnia gwiazda Bayernu Monachium zarabia tyle, co przeciętny Polak w ciągu pięciu lat! Lewandowski zarabia 5,5 miliona złotych miesięcznie, co daje 177 tys. złotych dziennie, 7,4 tys. złotych na godzinę, a więc 2 zł z groszami na sekundę.

Ile zarabia Lewandowski?

Kariera Lewandowskiego prężnie rozwija się na kilku płaszczyznach. Sport nie jest jedynym źródłem utrzymania gwiazdora Bayern Monachium. Kilka lat temu wraz ze swoim współpracownikiem, Tomaszem Zawiślakiem, stworzył agencję marketingową, która zajmuje się realizacją strategii komunikacji łączącej wszystkie obszary działalności Roberta, a także jego żony, Anny Lewandowskiej. Wirtualna Polska obliczyła, że Lewandowski z samych kampanii reklamowych inkasuje ponad 10 milionów rocznie! Kontrakt z marką Oshee, produkującą napoje izotoniczne, jest długoterminowy, a za każdy rok współpracy Robert zgarnia 3 miliony złotych!

Kampanie reklamowe

Udział w kampaniach reklamowych przynosi mu niewiarygodne dochody! Lewandowski nawiązał współpracę z marką odzieżową Vistula, jest również ambasadorem kosmetyków Head & Shoulders i smartfonów Huawei. Możemy go zobaczyć także z napojem izotoniczym marki Oshee. Kilka lat temu napastnika mogliśmy oglądać również w spotach Nike. Brał także udział w kampanii reklamowej telefonii komórkowej T-mobile, gdzie wspólnie z Tomaszem Kotem śpiewał światowy hit Blurred Lines Wcześnie promował maszynki Gilette.

Jedno jest pewne — Robert Lewandowski ma nosa do interesów i w pełni wykorzystuje drzemiący w nim potencjał, wiążąc się z liderami na rynku i zgarniając co roku miliony złotych! 🙂

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia lewandowski
instagram.com @_rl9

Ile zarabia Lewandowski? Fortuna piłkarza jest imponująca!

ile zarabia lewandowski
instagram.com @_rl9

Robert i Anna tworzą wspaniałą parę!

ile zarabia lewandowski
instagram.com @_rl9

Robert jest wspaniałym ojcem!

ile zarabia lewandowski
instagram.com @_rl9

W ubiegłym roku Robert skończył trzydzieści lat.

ile zarabia lewandowski
instagram.com @_rl9

Córka Lewandowskich, Klara, jest ulubienicą internautów!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dlaczego kot sika na łóżko? Poważne ostrzeżenie, że coś jest nie tak
  2. Barbara Mularczyk jak dziś wygląda Mariolka z serialu „Świat według Kiepskich”?
  3. Wyznanie Magdy: „Mój mąż rzucił pracę, by realizować pasje. Utrzymanie domu jest na mojej głowie”

źródło: wp.pl, gol24.pl, wirtualnemedia.pl, popularne.pl, wprost.pl