Ile zarabia Magda Gessler? Popularna restauratorka podbiła serca wielu Polaków swoją bezkompromisowością i sposobem bycia. Już od ośmiu lat nieprzerwanie prowadzi Kuchenne rewolucje i otwiera coraz to nowe restauracje. Zastanawialiście się, ile zarabia Magda Gessler? Nas też to zastanawiało, dlatego sprawdziłyśmy, jakie są zarobki kreatorki stylu i smaku. Będziecie w szoku!

Ile zarabia Magda Gessler? Zarobki Magdy Gessler mogą wbić w fotel niejednego Polaka. Charyzmatyczna jurorka Master Chefa i właścicielka kilku restauracji w Polsce zarabia naprawdę dużo pieniędzy. Jeżeli interesuje was, ile zarabia Magda Gessler, koniecznie przeczytajcie ten artykuł. 

Ile zarabia Magda Gessler? 

Magda Gessler to niekwestionowana królowa stacji TVN. Restauratorka z burzą złotych loków prowadzi od ośmiu lat Kuchenne rewolucje, które zbierają przed telewizorami miliony widzów. Ile zarabia Magda Gessler za prowadzenie Kuchennych rewolucji?

Według Pudelka kreatorka stylu i smaku rocznie za udział w Kuchennych rewolucjach dostaje nawet 700 tysięcy złotych! Nie tylko Kuchenne rewolucje przynoszą dodatkowe tysiące na jej bankowym koncie. Gessler jest również jurorką w programie kulinarnym Master Chef i jak podaje Pudelek, charyzmatyczna jurorka otrzymuje 600 tysięcy złotych. To się nazywa mieć rozmach! 

Czy Magda Gessler jest milionerką?

Według Super Expressu Magda Gessler jak najbardziej może być uznawana za milionerkę. Jak podlicza popularny brukowiec, właścicielka restauracji U Fukierów, oprócz Kuchennych rewolucji i Master Chefa otrzymuje pieniądze za inny program – Sexy Kuchnię.

Ile zarabia Magda Gessler za prowadzenie programu Sexy Kuchnia? Według Pudelka może to być nawet 1 milion złotych. Kiedy dodamy do tego dochody z restauracji, sprzedaży książek czy udział w reklamach, można spokojnie powiedzieć, że Magda Gessler zarabia miliony. By nie być gołosłownym, według Super Expressu, w samym 2017 roku Magda Gessler zarobiła aż 2 miliony złotych. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży magda gessler
Fot.instagram.com @magdagessler_official

Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w Polsce.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle lat ma Justyna Żyła? Odpowiedź może was zaskoczyć
Następny artykułGdzie mieszka Edyta Herbuś? Można się mocno zdziwić
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.