Ile zarabia Majka Jeżowska? Autorka hitu Wszystkie dzieci nasze są może liczyć na wysokie honoraria za swoje występy. Zarobki gwiazdy wprawiają w osłupienie i wzbudzają zazdrość wśród mniej popularnych artystów. Chociaż mogłaby spocząć na laurach i przez resztę życia tylko odcinać kupony od sławy ani myśli przystopować! 

Ciężko zapracowała na swoją obecną pozycję. Jest uwielbiana i rozchwytywana nie tylko wśród Polaków, ale również członków Polonii praktycznie z całego świata. Czy popularność piosenkarki przekłada się na stan jej konta? Jak najbardziej! Ile zarabia Majka Jeżowska? Dzięki hojnym wynagrodzeniom może wieść życie z bajki. Znamy dokładne kwoty, na które może liczyć za koncerty. Opadną wam szczęki z wrażenia. Za jedno wyjście na scenę otrzymuje wypłatę, na którą inni muszą pracować nawet pół roku!

Ile zarabia Majka Jeżowska?

Majka Jeżowska odniosła pierwszy zawodowy sukces jeszcze w 1978 roku, kiedy została laureatką nagrody Związek Polskich Autorów i Kompozytorów. Od tamtego czasu zdążyła wyrosnąć na prawdziwą ikonę polskiej muzyki — szczególnie dla najmłodszych. Nic dziwnego, że z takimi osiągnięciami domaga się adekwatnego wynagrodzenia za występy. 

Ile zarabia Majka Jeżowska? Jak czytamy na portalu cennik-artystow.com, jednorazowe wynagrodzenie artystki waha się od dziesięciu do piętnastu tysięcy złotych! Co więcej, osoby zainteresowane zatrudnieniem gwiazdy muszą liczyć się jeszcze z takimi dodatkowymi kosztami jak podatek VAT, zwrot za hotel czy opłaty ZAiKS. Według ustaleń natemat.pl Majka Jeżowska gra rocznie około dwustu koncertów rocznie, co daje piosenkarce zarobki rzędu od dwustu do trzystu tysięcy złotych!

Co robi Majka Jeżowska?

Niedawno Majka Jeżowska miała okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu. Artystka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem, na którym bawi się na przyjęciu ogrodowym w Sulejówku. Wśród gości imprezy znalazły się takie sławy jak między innymi Olga Bończyk, Krystyna Prońko czy Joanna Gajewska.

Niedawno rozpoczęły się wakacje, więc Majka Jeżowska będzie miała okazję, by złapać nieco oddechu i wypocząć przed jesienną trasą koncertową. Zgodnie z informacjami podanymi na oficjalnej stronie artystki majkajezowska.com.pl, w letnich miesiącach wystąpi tylko trzy razy — na koncercie w Janowie Lubelskim, Gogolinie oraz Kostrzynie nad Odrą. 

Spodziewalibyście się, ile zarabia Majka Jeżowska? Nie ma wątpliwości, że gwiazda zasłużyła na podobne docenienie. Jest naprawdę niezastąpiona!

ZOBACZ ZDJĘCIA MAJKI JEŻOWSKIEJ:

ile zarabia majka jeżowska
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Ile zarabia Majka Jeżowska? Otrzymuje prawdziwe krocie!

ile zarabia majka jeżowska
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Majka Jeżowska jest jedną z najbardziej lubianych polskich piosenkarek. 

ile zarabia majka jeżowska
fot. instagram.com @majka_jezowska_

Spodziewaliście się, ile zarabia Majka Jeżowska?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Martyna Wojciechowska – KOSSAKOWSKI, KABULA, WIEK, TATUAŻE, BIG BROTHER
  2. Aleksandra Kwaśniewska schudła i wygląda jak milion dolarów. Jaki jest sekret jej szczupłej sylwetki?
  3. Jak upiąć włosy żeby wyglądały na krótkie? TRZY sprawdzone upięcia
  4. Pies przeszedł skomplikowaną operację. Pierwsze spotkanie po zabiegu czworonoga i właściciela wzrusza do łez
  5. Ania Powierza pokazała odważne zdjęcie. Aktorka pochwaliła się wdziękami na Instagramie

źródła: natemat.pl, cennik-artystow.com, majkajezowska.com.pl

Poprzedni artykułJak nie uzależnić się od alkoholu? Rady i wskazówki
Następny artykułJakie kosmetyki możemy zabrać na pokład samolotu? Polecamy najlepsze rozwiązania
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.