Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Gwiazda może liczyć na olbrzymie zarobki. Nic w tym dziwnego, ponieważ podczas całej swojej kariery wytworzyła sobie wizerunek niezwykle ciepłej, ale również bardzo profesjonalnej aktorki, na której zdecydowanie można polegać. To zdecydowanie kobieta sukcesu i wzór do naśladowania. 

Małgorzata Foremniak to aktorka znana z teatru, seriali, filmów oraz programów telewizyjnych. Jest jedną z tych gwiazd, w której zakochały się miliony Polaków. To oczywiście w dużej mierze zasługa takich programów jak „Taniec z Gwiazdami” czy „Mam Talent” na antenie TVN. 

Ile zarabia Małgorzata Foremniak? 

Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Jak przystało na gwiazdę dużego formatu, może liczyć na bardzo atrakcyjne zarobki, które każdy Polak przyjąłby w ciemno. Małgosia jednak zapracowała na swoją pozycję i nic dziwnego, że teraz spija śmietankę. 

Już grając w „Na dobre i na złe” na antenie TVP Małgorzata Foremniak przyzwyczaiła się do zarobków na poziomie 10 000 złotych za… jeden dzień pracy. Dzięki grze w serialach oraz występach w jury „Mam Talent” potrafiła zarobić 330 000 złotych w jeden miesiąc. 

Dla przeciętnego Polaka takie sumy są astronomiczne, ale Małgorzata Foremniak ceni się i jest już przyzwyczajona do bajońskich liczb, jakie co miesiąc spływają na jej konto. 

10 000 złotych za dzień pracy to stawka jaka satysfakcjonuje aktorkę. Tyle samo liczyła sobie za dzień występów na planie serialu „Teraz albo nigdy”. W „Mam Talent” więcej zarabiała od niej tylko Agnieszka Chylińska. 

Do tego dochodzą współprace jakie Małgorzata Foremniak zawiązuje z kontrahentami reklamowymi. Nie wiemy dokładnie ile kosztuje udział Małgorzaty Foremniak w reklamie, ale możemy się domyślać, że sumy są wręcz kolosalne. Niestety firma Play, która współpracowała z aktorką i jurorką „Mam Talent” nie ujawniła ile musiała zapłacić gwieździe, by nakłonić ją do reklamowania produktów firmy. 

Małgorzata Foremniak: Zarobki to nie wszystko

Mimo zarabiania kolosalnych pieniędzy, Małgorzata Foremniak nie traci głowy. Nie widać po niej, iż zarabia olbrzymie sumy. Ponadto pieniądze nie są dla niej wszystkim. Najbardziej ceni życie rodzinne i bardzo cierpi na samotność nie mając żadnego mężczyzny u swego boku. 

Aktorka w rozmowie z „Galą” zdradziła, że bardzo tęskni za tym, by móc się do kogoś przytulić i najzwyczajniej w świecie porozmawiać o tym co działo się w pracy. Dziś mimo wielkich zarobków nie jest do końca szczęśliwa. 

Ile zarabia Małgorzata Foremniak? ZOBACZ GALERIĘ: 

Ile zarabia Małgorzata Foremniak?
instagram.com

Małgorzata Foremniak to gwiazda wielkiego formatu. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCzy wąsy przeszkadzają w całowaniu? Odpowiadamy
Następny artykułŚwiąteczne stylizacje. Błyszcz jak gwiazda przy wigilijnym stole WIDEO