Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska? Aktorka jest najlepiej zarabiającą aktorką w Polsce, a jej wynagrodzenie może przyprawić o zawrót głowy. Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska?

Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska? W ostatnim czasie bardzo głośno jest o aktorce. Kożuchowska gra w serialach i bierze udział w kampaniach reklamowych wielkich firm kosmetycznych, co przekłada się na wzrost jej zarobków. 

Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska? 

Małgorzata Kożuchowska odkąd odeszła z serialu M jak Miłość, w którym grała od początku emisji w 2000 roku, jej kariera eksplodowała, a aktorka została zasypana propozycjami gry w ciekawych projektach. Ostatecznie przyjęła propozycję zagrania w serialu Telewizji Polskiej, Rodzinka.pl. Kożuchowska nieprzerwanie gra tam od 2011 roku u boku Tomasza Karolaka, a serial z roku na rok zbiera przed telewizorami coraz więcej widzów. 

Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska w Rodzince.pl? Za jeden dzień zdjęciowy aktorka otrzymuje zawrotną kwotę 8 tysięcy złotych. Jeszcze od niedawna grając w hitowym serialu TVN Druga szansa, Małgorzata Kożuchowska za dzień zdjęciowy zarabiała 15 tysięcy złotych. Stacja TVN postanowiła zachęcić aktorkę do promowania Drugiej szansy płacąc jej duże sumy za każdy post dotyczący serialu jaki aktorka opublikuje w mediach społecznościowych. Według Super Expressu sumując te kwoty, Małgorzata Kożuchowska może liczyć nawet na przychody w wysokości 600 tysięcy złotych i to z samego serialu Druga szansa.

Wiadomo, że reklamy i seriale nie są jedynymi źródłami dochodu celebrytów. Gwiazdy często pojawiają się na otwarciu ekskluzywnych sklepów czy butików, chętnie pozują na ściankach i udają się na branżowe przyjęcia. Za pojawienie się na evencie czy otwarciu butiku organizatorzy imprezy są skłonni zapłacić gwieździe nawet kilkanaście tysięcy złotych (np. Małgorzata Socha dostaje 14 tysięcy za pojawienie się na otwarciu sklepu), z czego chętnie korzysta Małgorzata Kożuchowska.

Czy Małgorzata Kożuchowska jest milionerką?

Małgorzata Kożuchowska odkąd zmieniła styl i stała się elegancką kobietą sukcesu, reklamodawcy dostrzegli potencjał w aktorce i propozycje kontraktów reklamowych zaczęły zasypywać ją z każdej strony. W 2015 roku Małgorzata Kożuchowska wystąpiła w reklamie firmy ubezpieczeniowej Aviva. Za udział w kampanii aktorka według niektórych źródeł dostała sześciocyfrową sumę.

Jadąc na fali popularności, Małgorzata Kożuchowska podpisała kontrakt z firmą Kolastyna i przez pewien czas promowała ich krem przeciwzmarszczkowy. Za promowanie stuprocentowej skuteczności kremu aktorka otrzymała aż 300 tysięcy złotych

Jednak największą popularność i prestiż aktorka zyskała dzięki udziałowi w kampanii reklamowej zorganizowanej w 25-lecie istnienia marki Avon na polskim rynku. Amerykański gigant kosmetyczny wybrał kilka polskich celebrytek, które zostały ambasadorkami marki i promowały specjalną linię perfum. Ile zarabia Małgorzata Kożuchowska będąc ambasadorką Avonu? Dokładne dane kontraktu Kożuchowskiej z Avonem niestety nie są znane, ale biorąc pod uwagę fakt, że Małgorzata Rozenek za swój kontrakt z Avonem otrzymała ponad milion złotych, to Małgorzata Kożuchowska musiała otrzymać przynajmniej 600 tysięcy złotych. 

Takie zarobki zsumowane muszą dać imponujący bilans roczny. Czy Małgorzata Kożuchowska jest milionerką? Z wyliczeń Forbesa wynika, że roczne zarobki Małgorzaty Kożuchowskiej przekraczają milion złotych. Zdziwieni?

Ile dzieci ma Małgorzata Kożuchowska?

Małgorzata Kożuchowska ma jak na razie jedno dziecko, syna Jasia, który urodził się w 2015 roku. Synek jest owocem małżeństwa aktorki z Bartoszem Wróblewskim. Kim jest mąż Małgorzaty Kożuchowskiej? Jeszcze kilka lat temu Bartosz Wróblewski był dziennikarzem politycznym w TVN i TVP. Od pięciu lat mąż Kożuchowskiej prowadzi z byłymi żołnierzami GROMu firmę ochroniarską specjalizującą się we współpracy z firmami i organizacjami rządowymi. 

Czy Małgorzata Kożuchowska zagra w Pitbullu?

Skoro już wiemy, ile zarabia Małgorzata Kożuchowska, trzeba zaznaczyć, że zarobki aktorki mogą w najbliższym czasie znacznie wzrosnąć, ponieważ Kożuchowska zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi, Pitbull. Królowa chuliganów. Małgorzata Kożuchowska wcieli się w postać zupełnie inną niż dotychczas – aktorka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z planu, na którym wygląda jak zupełnie inna osoba – w mocnym makijażu i wygolonej głowie. Jesteśmy ciekawi jak poradzi sobie w tak intensywnej i charakterystycznej roli. Dowiemy się w 2021 roku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia Małgorzata Kożuchowska?
Fot.instagram.com @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska jest najlepiej zarabiającą aktorką w Polsce. Po jej piętach depcze jej coraz bardziej Barbara Kurdej-Szatan.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułIle zarabia Magdalena Cielecka? Zarobki gwiazdy są wysokie?
Następny artykułIle zarabia Sonia Bohosiewicz? Zarobki za jej role są wysokie
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.