Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Margaret? Młoda gwiazda to milionerka
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 23.01.2019 16:43

Ile zarabia Margaret? Młoda gwiazda to milionerka

Margaret: imię i nazwisko
Fot: Instagram.com

Ile zarabia Margaret? Dwudziestokilkuletnia kobieta w ekspresowym tempie odniosła gigantyczny sukces: utwory piosenkarki rozgrzewają serca fanów z całego świata, a firmy biją się o kontrakty reklamowe z jej udziałem. Jednak sława nie spadła Margaret z nieba, a na popularność musiała zasłużyć ciężką pracą. Opłaciło się! Dziś młoda gwiazda to milionerka!

Thank You Very Much, Cool Me Down i Elephant – te hity do dziś rozbrzmiewają na dyskotekach i imprezach. Margaret, której imię i nazwisko naprawdę brzmi Małgorzata Jamroży, nie musi martwić się o przyszłość. Nawet gdyby z dnia na dzień zdecydowała się zakończyć karierę, zebrany przez nią majątek wystarczy, by jeszcze przez wiele lat nie musiała martwić się o utrzymanie.

Oczywiście pod warunkiem, że wiodłaby wystawne życie i folgowała sobie na każdym kroku… Nic dziwnego, że media okrzyknęły wokalistkę Królową reklam. Wśród produktów sygnowanych jej nazwiskiem znalazły się kosmetyki, ubrania, buty, a nawet… piwo bezalkoholowe! Ile zarabia Margaret? Będziecie po ogromnym wrażeniem!

Ile zarabia Margaret?

Jak informuje portal se.pl, Margaret zbiła prawdziwe krocie za użyczenie swojego wizerunku różnym markom. Za udział w reklamie sieci telefonii komórkowej miała otrzymać łączne wynagrodzenie w wysokości 400 tysięcy złotych. Współpracowała również z marką obuwniczą Deichmann: jej wkład wyceniono aż na 450 tysięcy!

To nie jedyne projekty, których podjęła się młoda gwiazda. Piosenkarka włączyła się również w reklamę kosmetyków (100 tysięcy złotych) i lakierów do paznokci (150 tysięcy złotych), a nawet napoju gazowanego (200 tysięcy). Z powodu popularności Margaret różne firmy chętnie wykorzystują jej piosenki w swoich spotach. Rzecz jasna – nie za darmo! Artystka nie tylko otrzymuje 50 tysięcy złotych za udzielenie zgody, lecz także zgarnia niemałe tantiemy, kiedy reklama trafia do telewizji.

Najmniejsze pieniądze Margaret zarobiła na reklamie sklepu z ubraniami (75 tysięcy) i… próbnych jazd samochodem, za co otrzymała zapłatę w wysokości 20 tysięcy złotych. Ostatnia pozycja wypada dość blado na tle kontraktów za prawie pół miliona złotych. Do listy należy dodać również reklamę piwa bezalkoholowego, jednak nie udało się ustalić, ile w tym przypadku wyniosło honorarium artystki.

Według wyliczeń se.pl z ubiegłego roku same kampanie reklamowe wzbogaciły Margaret o trzy miliony złotych! To kilkakrotnie więcej, niż udało się zarobić na koncertach. Na portalu wp.pl pojawiła się informacja, że za zagraniu sześćdziesięciu koncertów zarobiła pół miliona złotych.

Czy Margaret wystąpi na Eurowizji 2019?

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Margaret ma szansę wystąpić na tegorocznej Eurowizji. Nie miałaby jednak reprezentować Polski, ale… Szwecję!

Margaret cieszy się ogromną popularnością w tym skandynawskim kraju i już drugi raz znalazła się w gronie kandydatów, którzy 9 lutego na Melodifestivalen 2019 spróbują udowodnić, że to właśnie oni zasługują na szansę. Według eska.pl piosenkarka jest jedną faworytek publiczności oraz jury.

Podczas preselekcji artystka zaprezentuje nieznany dotąd utwór Tempo. Czy jej się powiedzie? Przekonamy się w najbliższym czasie.

Zobacz zdjęcia Margaret: wokalistka ma niepowtarzalny styl!

ile zarabia margaret

Ile zarabia Margaret? Nie skończyła jeszcze trzydziestu lat, a już dołączyła do grona milionerek.

ile zarabia margaret

Wokalistka słynie z zamiłowania do nietypowych krojów i intensywnych odcieni.

ile zarabia margaret

Nawet poza sceną Margaret stara się wyglądać ciekawie i nie boi się łączyć elementów odmiennych stylów.

ile zarabia margaret

Artystka jest także miłośniczką tatuaży.

ile zarabia margaret

Jesteście fanami Margaret? Piosenkarka ciężko zapracowała na swoją obecną pozycję.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fryzura na samuraja damska. Jak ją zrobić? Proste tricki
  2. Izabela Janachowska jest w ciąży! Ojcem dziecka jest milioner!
  3. Ile wzrostu ma Barbara Kurdej-Szatan? Gwiazda jest wyższa niż myślicie
  4. Zenek Martyniuk wziął szturmem USA! Zaszalał z 20 lat młodszą, śliczną modelką

źródła: se.pl, wp.pl, eksa.pl