Ile zarabia Marta Kaczyńska? Córka tragicznie zmarłej pary prezydenckiej wciąż nie znika z pierwszych stron gazet. Spore kontrowersje wokół jej osoby dotyczą nie tylko życia prywatnego, ale również zarobków. Cóż możemy dodać, luksus to za mało powiedziane!

O Marcie Kaczyńskiej wciąż mówi się dużo. Nieudane małżeństwo, problemy z prawem byłego męża, narodziny trzeciego dziecka – to tematy, o których chcą słyszeć i czytać Polacy. A życie zawodowe? Czym zajmuje się 38-letnia kobieta? Ile wynoszą jej zarobki?

Ile zarabia Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska bez wątpienia zarabia ogromne sumy pieniędzy! Z pewnością niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, iż Marta z wykształcenia jest prawnikiem. Jak podaje portal jastrzabpost.pl, założona w 2015 roku kancelaria adwokacka jest jej głównym źródłem przychodów.

3 miliony odszkodowania, które otrzymała za katastrofę smoleńską, a także alimenty, które łoży na dzieci były mąż, pozwalają jej na pokrycie sporej części wydatków. Kaczyńska para się także regularnym pisaniem felietonów, jednak w tym przypadku stawki nie są znane. 

Życie prywatne Marty Kaczyńskiej 

Córka Lecha i Marii Kaczyńskich jest dumną mamą trójki dzieci: dwóch córek oraz narodzonego w 2018 roku synka. Przyjście na świat maleństwa wiązało się nie tylko z ogromnym szczęściem samej zainteresowanej, ale również jej męża, Piotra Zielińskiego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ile zarabia Marta Kaczyńska
instagram.com @mmkaczynska

Marta Kaczyńska, choć oficjalnie nie należy do świata show-biznesu, wciąż nie znika z pierwszych stron gazet.

Ile zarabia Marta Kaczyńska
instagram.com @mmkaczynska

Jej życie prywatne i zawodowe jest powodem zainteresowań wielu osób.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułOla Jordan jest najsłabiej ocenianym jurorem ”Tańca z Gwiazdami”. Dlaczego?
Następny artykułLykoi – kot wilkołak. Jak powstała ta niezwykła rasa?
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.