Ile zarabia Marta Manowska? To pytanie spędza sen z powiek wielu wielbicielom tej pięknej dziennikarki. Okazuje się, że dochody prowadzącej Sanatorum miłości są zdecydowanie niższe, niż można by przypuszczać. Podobno zarobki gwiazdy TVP należą do najniższych w branży. Czy to prawda?

Talent i charyzma sprawiły, że wyrosła na jedną z najjaśniejszych gwiazd Telewizji Polskiej. Nominacja do TeleKamer Tele Tygodnia 2019 w kategorii Osobowość telewizyjna tylko potwierdza fakt, że gwiazda nie ma sobie równych. Okazuje się jednak, że zarobki nie są wprost proporcjonalne do rosnącej popularności. Ile zarabia Marta Manowska?  Odpowiedź na to pytanie może was zaskoczyć.

Ile zarabia Marta Manowska?

Według Super Expressu dziennikarka nie może liczyć na zawrotne stawki. Dziennik podaje, że gwiazda jest jedną z najmniej zarabiających prowadzących w polskim show-biznesie. Za sezon programu Rolnik szuka żony Manowska miała otrzymywać 50 tysięcy złotych. Nie są to olbrzymie kwoty w porównaniu do jej kolegów i koleżanek z branży. Takie sumy z pewnością robią wrażenie na zwykłych śmiertelnikach, jednak wśród gwiazd taka stawka jest stosunkowa niska. 

Wspaniała prowadząca

Marta Manowska od wielu lat związana jest z Telewizją Publiczną, gdzie pełni funkcję prowadzącej programów rozrywkowych, które przyciągają przed szklany ekran miliony widzów. Od kilku lat możemy podziwiać ją na szklanym ekranie i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Obecnie prowadzi program Sanatorium miłości, które daje nadzieję na miłość osobom w dojrzałym wieku. Manowska wielokrotnie udowodniła, że jest niezwykle ciepłą, otwartą i radosną osobą. Bez trudu znajdzie kontakt zarówno z młodymi, jak i z nieco starszymi osobami. To prawdziwy wulkan energii, a wobec jej uśmiechu nie sposób przejść obojętnie! 

Gwiazda sympatię widzów zdobyła jako prowadząca popularnego programu Rolnik szuka żony. Równie duży entuzjazm wzbudziła w programie Sanatorum miłości.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia marta manowska
instagram.com @martamanowska

Ile zarabia Marta Manowska? Odpowiedź na to pytanie może was zaskoczyć.