Ile zarabia Marzena Rogalska? Zarobki gwiazdy TVP raczej nie należą do małych. Nic dziwnego – w końcu uchodzi za jedną z czołowych prezenterek telewizji publicznej. Udało nam się dowiedzieć, ile pieniędzy miesięcznie najprawdopodobniej wpływa na konto gwiazdy. Dzięki zarobkom może wieść życie na wysokim poziomie!

Widzowie mają na jej temat jak najlepsze zdanie. Jest nie tylko prezenterką programu śniadaniowego czy gospodynią teleturnieju, lecz także autorką poczytnych powieści. Czy ogrom pracy, który wykonuje dla Telewizji Polskiej, został doceniony przez przełożonych. Bez dwóch zdań! Ile zarabia Marzena Rogalska? Zarobki dziennikarki na pewno nie są przeciętne! 

Ile zarabia Marzena Rogalska? Zarobki gwiazdy TVP powalają!

Marzena Rogalska jest kojarzona przez widzów TVP przede wszystkim jako prowadząca Pytanie na Śniadanie. Dziennikarka niedawna zajmuje się również prowadzeniem teleturnieju To był rok!. Na temat bajońskich sum, które mają otrzymywać pracownicy państwowej telewizji, krążą liczne plotki. A jak wygląda prawda?

Ile zarabia Marzena Rogalska? Zarobki gwiazdy może nie idą w setki tysięcy miesięcznie, ale nadal są imponujące. Jak podaje pomponik.pl, gwiazda otrzymuje miesięczne wynagrodzenie w wysokości dwudziestu tysięcy złotych. Według ustaleń tego portalu, na porównywalną kwotę mogą liczyć również Beata Sadowska czy Anna Popek.

Marzena Rogalska otrzymuje też tantiemy za książki. Gwiazda TVP jest autorką łącznie trzech pozycji – Wyprzedaż snów, Gra w kolory, Druga miłość. Jednak nikomu nie udało się jeszcze dotrzeć do informacji, jakie kwoty widnieją na jej rozliczeniach z wydawnictwem. 

Z kim jest Marzena Rogalska?

Marzena Rogalska sprawia wrażenie spełnionej i szczęśliwej kobiety. Gwiazda TVP zrobiła spektakularną karierę, otrzymuje wysokie wynagrodzenie, a na dodatek znalazła prawdziwą miłość!

Dziennikarka długo zachowywała tożsamość swojego wybranka w sekrecie. Ujawniła ją dopiero jakiś czas temu. Okazało się wtedy, że gospodyni To był rok! jest związana z Adamem Kuną. Mężczyzna przedstawia się na swoim Instagramie jako pasjonat sztuki, architektury i podróży. Regularnie publikuje także fotografie z kolejnych wyjazdów. Jednak Marzena Rogalska nie zdecydowała się zdradzać, czym Kuna zajmuje się zawodowo. 

Spodziewalibyście się, ile zarabia Marzena Rogalska? Zarobki dziennikarki pozwalają jej wieść życie, o jakim wielu Polaków może tylko pomarzyć. Nic dziwnego – w końcu poświęciła całe lata, by zdobyć obecną pozycję i zyskać zaufanie tysięcy widzów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia marzena rogalska zarobki
fot. instagram.com @marzena_rogalska

Ile zarabia Marzena Rogalska? Zarobki gwiazdy TVP nie są przeciętne.