Ile zarabia Nina Terentiew? Dziennikarka i dyrektor programowa Polsatu ma za sobą lata kariery w mediach i nie zwalnia tempa. Wiele osób zastanawia się ile zarabia ta charyzmatyczna osobowość telewizyjna? Lepiej usiądźcie, ponieważ zarobki „carycy polskiej telewizji” powalają!

Nina Terentiew zbudowała istne telewizyjne imperium. Przez lata związana była z TVP 2, a od 2007 roku jest Dyrektorem Programowym telewizji Polsat. Zwana Carycą Niną Terentiew jest jednym z najważniejszych nazwisk w polskim przemyśle rozrywkowym. Ile zarabia Nina Terentiew na swoim imperium?

Nina Terentiew: zarobki są kosmiczne

Dyrektorka telewizji Polsat ma już 72 lata, jednak ani myśli o emeryturze! Terentiew na swój sukces zapracowała ciężko, nie znaczy to jednak, że zamierza zwalniać tempa. „Caryca polskiej telewizji” w pracy spędza długie godziny, żeby spełnić oczekiwania widzów i co sezon zaskakiwać ich nową ramówką.

– Jest szansa, że kiedy będzie miała 95 lat, z pracy będzie wychodzić punktualnie o 16 – żartuje Agata Młynarska w wywiadzie z polskatimes.pl.

Podczas jej panowania na TVP 2, oglądalność była największa w historii. Nazywana jest łowczynią talentów i matką chrzestną wielu gwiazd, o których nie usłyszelibyśmy, gdyby nie Terentiew.

Ile zarabia Nina Terentiew?

Dyrektor programowa telewizji Polsat, Terentiew nie dzieli się zbyt chętnie szczegółami z życia prywatnego. Udzieliła jednak kilku wywiadów, z których wynika, że raczej nie może narzekać na niskie zarobki. Jak sama mówi, jeszcze 11 lat temu miała 40-metrowe mieszkanie na Warszawskim Żoliborzu:

– Czułam się tam super. Aż tu poznałam pewną wybitną Polkę z Nowego Jorku. Ona uważała, że jestem ikoną mediów, widziała moje programy, czytała wywiady ze mną w gazetach. I ta wielka dama przychodzi do mnie, kręci nosem i mówi: „Wiesz co, Nina? Ty chyba powinnaś zmienić mieszkanie”. Więc zmieniłam. Dziesięć lat temu przeprowadziłam się z Żoliborza na starą Ochotę – do stu metrów, w których bywa mi za ciasno – wyznała w wywiadzie dla polskatimes.pl

Pamiętam pewną zażartą dziennikarkę badającą szczegóły mojego życia. Musiałam ją zaprosić do tego swojego żoliborskiego mieszkanka, bo inaczej napisałaby, że mieszkam w rezydencji z ogrodem w Konstancinie, a do pracy jeżdżę długą, białą limuzyną – dodała Terentiew.

Nina Terentiew nie obnosi się, jak widać ze swoim majątkiem, nieznane są także jej dokładne dochody. Ważniejsza jest dla niej satysfakcja z wykonywanej pracy niż szastanie pieniędzmi. Nina Terentiew: zarobki dyrektor programowej Polsatu są z pewnością wysokie, dziennikarka ciężko zapracowała sobie na sukces. Jak często podkreśla – to widzowie są dla niej ważni, nie pieniądze.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia nina terentiew
instagram.com/tvpolsat.info

Dyrektor Generalna Polsatu z pewnością nie może narzekać na zarobki.

ile zarabia nina terentiew
youtube.com @tvpolsatinfoTV

Terentiew wspięła się po wszystkich szczeblach kariery na sam szczyt.

ile zarabia nina terentiew
instagram.com/tvpolsat.info

Nina Terentiew to niekwestionowana caryca polskiej telewizji.

ile zarabia nina terentiew
youtube.com @Wirtualna Polska

Terentiew od lat związana jest z branżą rozrywkową i jest bardzo szanowana w środowisku.

ile zarabia nina terentiew
facebook.com/B.TYSZKIEWICZ.NIEOFICJALNY.ALBUM

Często nazywa się ją łowczynią talentów i gwiazdy ją uwielbiają, tu na zdjęciu z Beatą Tyszkiewicz.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella? Podobny do taty
  2. Brat Ewy Farnej to prawdziwe CIACHO! Pokazała jego zdjęcia
  3. Były chłopak Edyty Górniak już ma nową dziewczynę? To młoda modelka

źródła: viva.pl, plotek.pl, polskatimes.pl

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.