Ile zarabia Olga Kalicka? Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia doskonale wie, co zrobić, by wzbudzić zainteresowanie i zarobić pieniądze. Młoda gwiazda inkasuje ogromne kwoty za udział w kampaniach reklamowych.

Olga Kalicka zadebiutowała na szklanym ekranie już jako dziesięciolatka, grając epizody w polskich serialach. Szerszej publiczności zaprezentowała się w 2011 roku wcielając się w rolę Magdy w serialu Rodzinka.pl. Od tamtej pory dostaje wiele propozycji pracy. Ile zarabia Olga Kalicka? Poznajcie szczegóły.

Ile zarabia Olga Kalicka w reklamach?

Olga Kalicka została ambasadorką znanej firmy kosmetycznej. Jak donosi tygodnik Na Żywo za kampanię reklamową zainkasuje 100 tysięcy złotych. Grażyna Torbicka zgarnie za tę samą reklamę, o wiele więcej, bo 350 tysięcy złotych. Mimo to kwota 100 tysięcy to wciąż ogromny zastrzyk gotówki dla młodej aktorki.

Kalicka na swoim Instagramie ma ponad 330 tysięcy obserwujących, co świetnie wykorzystuje. Profil aktorki to doskonałe miejsce dla reklamodawców, którzy coraz chętniej współpracują z Kalicką. Jeden sponsorowany post to koszt kilku tysięcy złotych, a Olga wstawia ich kilka w miesiącu co może zasilać jej konto o około 50 tysięcy złotych miesięcznie. Ta kwota robi wrażenie.

Zarobki w telewizji

Kalicka gra równolegle w dwóch popularnych serialach TVP: M Jak Miłość i Rodzinka.pl. Wynagrodzenie za jeden dzień zdjęciowy waha się pomiędzy 4 a 7 tysiącami złotych. Patrząc na ilość produkcji, w jakich bierze udział Kalicka, z pewnością nie narzeka na brak pieniędzy. Młoda aktorka zarabia również w programach telewizyjnych. Wystąpiła w szóstej edycji Tańca z Gwiazdami Polsatu zajmując finalnie drugie miejsce. Podczas show partnerował jej Rafał Maserak.

Sukces w programie zaowocował dla Kalickiej kolejną propozycją od stacji. W 2018 roku została prowadzącą taneczny program: World of Dance Polska. Gaża dla prowadzącej program na żywo to kilkanaście tysięcy złotych za odcinek. To astronomicznie duża suma jak za jeden dzień pracy. Aktorka w styczniu tego roku urodziła dziecko, toteż z pewnością zrobi sobie przerwę od pracy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia olga kalicka
facebook.com/olga.kalicka.official/

Olga Kalicka od 2011 roku, u boku Macieja Musiała występuje w popularnym serialu TVP: Rodzinka.pl. Za jeden dzień pracy na planie może liczyć na kilka tysięcy złotych.

ile zarabia olga kalicka
facebook.com/olga.kalicka.official/

W Tańcu z Gwiazdami partnerował jej Rafał Maserak. Para wywalczyła drugie miejsce w konkursie. Za każdy odcinek na konto Kalickiej wpływało kilka tysięcy złotych.