Ile zarabia Oliwia Bieniuk? Należy do najbardziej popularnych nastolatek w kraju, a marki dałyby wiele, żeby reklamowała ich produkty. Okazuje się, że dziewczyna chętnie przyjmuje część propozycji i całkiem nieźle na tym zarabia! Mogłaby już zakończyć edukację — twierdzi informator Rewii.

Ile zarabia Oliwia Bieniuk? Córka Anny Przybylskiej może życzyć sobie sporego wynagrodzenia za reklamowanie produktów! Nastolatka ma opinię kulturalnej, ułożonej i sympatycznej osoby, a to spory atut. Na Instagramie obserwuje ją niemal 100 tysięcy internautów i wielu z nich chciałoby mieć rzeczy, które nosi Oliwia.

Ile zarabia Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk zarabia krocie! Zwykłe nastolatki w jej wieku mogą jedynie pomarzyć o takich sumach. 17-latka wychowuje się w czasach, w których właściciele firm chętnie płacą influencerom za reklamę. Gdy znane marki zgłaszają się do Oliwii, ta rozważa każdą propozycję.

– Oliwka dostaje propozycje reklamowania różnych produktów w internecie. Ostatnio podpisała umowę z producentem toreb. A ponieważ obserwuje ją prawie 100 tys. osób, może liczyć na niezłe stawki. I mogłaby już zakończyć edukację, a to niezwykła sytuacja jak na nastolatkę — mówił jeden z menadżerów gwiazd dla Rewii.

Polskie gwiazdy za wpis mogą dostawać od kilku do nawet kilkuset tysięcy złotych. Co prawda Oliwia nie może liczyć na stawki, jakie mają Kuba Wojewódzki czy Doda, która ostatnio przyznała, że rozmowy zaczyna dopiero od pół miliona za jeden spot, ale nastolatka zarabia bardzo dobrze jak na swój wiek.

Oliwia Bieniuk: reklamy

Oliwia Bieniuk ma już na koncie rodzinną sesję i kampanię dla jednej z największych telefonii komórkowych. Możemy się domyślać, że w tej chwili na każdą z jej współprac musi zgodzić się tata, Jarosław Bieniuk, ale niedługo Oliwia skończy 18 lat i wtedy dużo bardziej swobodnie będzie mogła reklamować największe marki.

Oliwia Bieniuk jest ulubienicą internautów, a firmy zdają sobie z tego sprawę. Dziś nastolatka pokazuje fanom torebki, ubrania i rowery, ale już za jakiś czas będzie miała szansę dołączyć do gwiazd, które w ramach współpracy podróżują do innych krajów i odwiedzają najbardziej luksusowe miejsca na świecie!

ZOBACZ ZDJĘCIA OLIWII BIENIUK:

Ile zarabia Oliwia Bieniuk
instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk może liczyć na intratne kontrakty z dużymi markami.

Ile zarabia Oliwia Bieniuk
instagram.com/oliwia.bieniuk

Nastolatka zarabia tyle, że mogłaby już porzucić edukację.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Samolot Pink stanął w płomieniach. Uderzył w ziemię przy lądowaniu
  2. Dom Meghan Markle w USA był bardzo luksusowy. Teraz sprzedaje willę. Jej cena zwala z nóg
  3. Wiemy, kto z kim zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”! Ujawniono listę par
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

 źródło: Rewia, pomponik.pl

Poprzedni artykułGdzie wyjechać na wakacje z psem? 10 pięknych miejsc, w których nie będziesz się nudził ze swoim pupilem
Następny artykułNajbardziej męska kobieta świata. Pokazała potężne ciało, a ludzie są przerażeni
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.