Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ile zarabia Oliwia Bieniuk? Wiadomo także, że odziedziczyła spory majątek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 19.06.2022 16:41

Ile zarabia Oliwia Bieniuk? Wiadomo także, że odziedziczyła spory majątek

Oliwia Bieniuk
Fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk straciła matkę, Annę Przybylską, w 2014 roku. Od tamtej pory ją oraz jej dwóch braci wychowywał ojciec, Jarosław Bieniuk. Teraz dziewczyna zaczyna karierę w show-biznesie. Ile zarabia?

Ostatnio w mediach zrobiło się głośno o jej wyprowadzce z Gdyni, gdzie mieszkała z ojcem, do Warszawy. Córka Anny Przybylskiej postanowiła rozpocząć studia oraz rozkręcać własną markę.

Oliwia Bieniuk zaczyna karierę w show-biznesie

Śmierć Anny Przybylskiej, a wcześniej jej długa choroba, były ogromnym ciosem dla jej rodziny. Aktorka cierpiała na chorobę nowotworową. Zmarła 5 października 2014 roku.

Portal Pomponik poinformował, że Przybylska podobno miała zostawić testament, którym zabezpieczyła przyszłość córki. Według serwisu Oliwia, wraz z uzyskaniem pełnoletności, miała odziedziczyć spory majątek.

Bieniuk zarabia jednak sama. W wywiadach podkreślała, że chciałaby pójść w ślady mamy i marzy o studiach teatralnych. Póki co pracuje nad własną marką i rozpoznawalnością w mediach.

Jej profil na Instagramie ma już 250 tysięcy obserwujących, co jest imponującym wynikiem. W zyskaniu popularności pomógł jej udział w 12. edycji programu „Taniec z gwiazdami”, w którym wraz z Michałem Bartkiewiczem zajęła trzecie miejsce.

Portal Super Express opublikował szacunkowe wyliczenia, ile Bieniuk może zarabiać na postach sponsorowanych, które publikuje na Instagramie. Według serwisu, biorąc pod uwagę dużą ilość obserwujących, może ona zarabiać nawet 10 tysięcy złotych u reklamodawców.

Zobacz zdjęcie:

Źródło: Super Express, Pomponik, Jastrząb Post

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Rolnik szuka żony”: Marta Paszkin na ostatniej prostej przed porodem. Próbuje go przyspieszyć
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Kasia Cichopek pokazała, w czym wystąpi na Festiwalu w Opolu. Kurzajewski będzie pod zachwycony