Ile zarabia Roksana Węgiel? Młodziutka piosenkarka ma na swoim koncie więcej osiągnięć, niż niejedna dorosła koleżanka po fachu. A przecież nadal chodzi do szkoły! Czy praca zaczęła już przynosić jej zyski? To zrobi na was ogromne wrażenie. 

To jedna z najbardziej spektakularnych karier w polskim show-biznesie ostatnich lat. Jednak sukces nie spadł autorce hitu Żyj z nieba, lecz był konsekwencją lat ciężkiej pracy i nauki. Czy lata występów zaczęły już przynosić jej wymierny zysk? Ile zarabia Roksana Węgiel? Będziecie zaskoczeni, co zdążyła zrobić przez ostatnie lata. 14-latka świetnie sobie rodzi.

Na czym zarabia Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel ma na koncie m.in. występ na koncercie sylwestrowym Sylwester Marzeń z Dwójką. Młoda artystka pożegnała ze sceny w Zakopanem stary rok 2018.

Nastoletnia gwiazda wzięła także udział w reklamie sieci Play, gdzie polecała zestaw Junior Box. To nie był pierwszy taki kontrakt młodej gwiazdy. W 2018 roku podjęła się współpracy z odzieżową marką Reporter Young, a w 2019 roku została ambasadorką młodzieżowej St.Right.

Chociaż Roksana Węgiel regularnie koncertuje, młoda artystka jeszcze nie zdążyła wydać własnego albumu muzycznego. Według informacji podanych na pl.wikipedia.org jego premiera jest planowana na 7 czerwca 2019 roku. Jednak gwiazda nie może narzekać na brak zainteresowania jej twórczością – na oficjalnej stronie Roxie możemy przeczytać, że pierwsza wersja do singla Żyj została obejrzana aż sześć milionów razy!

Ile zarabia Roksana Węgiel?

Ile zarobiła Roksana Węgiel na reklamach? Przyjrzyjmy się stawkom, które oferuje się jej koleżankom. Jak podaje portal biznes.onet.pl, według nieoficjalnych doniesień Małgorzata Socha miała otrzymać za występ w reklamie Play wynagrodzenie w wysokości 300 tysięcy złotych.

Z kolei, kiedy Julia Wieniawa – według ustaleń plotek.pl – została ambasadorką marki Deichmann, udało jej się wynegocjować aż… dwa miliony złotych! Możemy jedynie spekulować, ile wynosiło honorarium młodszej i mniej doświadczonej Roxie. Warto jednak wziąć pod uwagę, że chociaż młoda artystka nie ma jeszcze tak ugruntowanej pozycji w show-biznesie, jak Socha czy Wieniawa, znajduje się obecnie na topie. Co do udziału w Sylwestrze Marzeń z Dwójką, viva.pl podaje, że wynagrodzenia artystów za tego typu występy wahają się od 60 do 120 tysięcy złotych

Jeśli chodzi o koncerty, ponownie możemy tylko spekulować, ile zarabia Roksana Węgiel. Portal antyradio.pl przytoczył stawki, na jakie mogą liczyć inni artyści młodego pokolenia. Jak czytamy, Taco Hemingway, Monika Brodka czy Organek otrzymują za koncert 30 tysięcy złotych, a Dawid Podsiadło od 30 do 50 tysięcy

Ile zarabia Roksana Węgiel? Chociaż próżno szukać dokładnych informacji odnośnie do kwot otrzymywanych przez młodziutką wokalistkę, możemy być pewni, że nie ma powodów do narzekania. Roxie jest przykładem tego, że dzięki ciężkiej pracy i przy odrobinie szczęścia można osiągnąć naprawdę wiele!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia roksana węgiel
fot. instagram.com @roxie_wegiel

Ile zarabia Roksana Węgiel? Piosenkarka nie narzeka na brak zleceń.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWykształcenie Zuzanny Falzmann powala! Gwiazda TVP jest absolwentką m.in. Harvardu!
Następny artykułMąż Aliny Janowskiej ciężko przeżył jej śmierć. Jak radzi sobie z ogromną samotnością?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.