Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki artystki przyprawiają o zawrót głowy. Są ogromne! To jedna z najpopularniejszych wokalistek w kraju, ale zarazem jedna z najbardziej tajemniczych. Woli, aby fani postrzegali ją przez pryzmat twórczości, a nie życia osobistego. I świetnie na tym wychodzi finansowo!

Ciemne włosy, lekko nieśmiały uśmiech, naturalność i wdzięk. Jej hity Małe rzeczy, Tamta dziewczyna oraz Pożyczony do dziś regularnie rozbrzmiewają podczas domówek i na dyskotekach. Na Instagramie rzadko możemy zobaczyć prywatne zdjęcia artystki, a każda nowa płyta jest dopracowana do perfekcji. Jak się okazuje, taka strategia przynosi wielkie korzyści! Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki pozwalają jej wieść życie jak z bajki!

Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki artystki są bajeczne!

Jak informuje portal fakt.pl, Sylwia Grzeszczak potrafi zarobić na samych koncertach nawet milion złotych. Jako autorka popularnych hitów może negocjować stawki, o których nie śniło się większości jej kolegów po fachu.

– Choć zagra mniej koncertów niż przed rokiem, to wciąż może liczyć na zarobek rzędu miliona złotych. Już teraz ma zaplanowanych 19 koncertów po 30-40 tysięcy złotych za każdy. A jest szansa na więcej terminów i zarobek rzędu miliona złotych – czytamy na fakt.pl o trasie koncertowej z 2016 roku.

Przy takich zarobkach Sylwia Grzeszczak nie musi martwić się o przyszłość swojej rodziny. Prawdopodobnie, gdyby z dnia na dzień zdecydowała się zakończyć karierę, do końca życia mogłaby wieść wygodne życie. 

Z kim jest Sylwia Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak mimo swojej gigantycznej popularności nie lubi zdradzać zbyt wiele na temat życia osobistego. To żona polskiego rapera Marcina „Libera” Piotrowskiego. Para zdecydowała się wziąć ślub w tajemnicy, by uniknąć obecności paparazzi i innych nieproszonych gości. 

Małżonkowie do tego stopnia starają się chronić prywatność, że unikają nawet wspólnych wywiadów. Nie zobaczycie ich wspólnie na okładce żadnego z popularnych kolorowych magazynów. Dlaczego?

Ślub ten jest naszą prywatnością, dlatego zależało nam, aby odbył się w bardzo kameralnym gronie, wśród najbliższych nam osób. Nie ukaże się zdjęcie z ceremonii, a później wywiad, w którym oboje będziemy opowiadać o naszej miłości – czytamy na party.pl

w 2015 roku para doczekała się narodzin pierwszego dziecka –córeczki o imieniu Bogna. Narodziny nie zahamowały kariery Grzeszczak, która doskonale potrafi pogodzić pracę piosenkarki z opieką nad dzieckiem. Kiedy już doszła do siebie, jesienią 2016 roku wyruszyła w trasę koncertową. 

Spodziewaliście się, ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki artystki są wynikiem wielu lat ciężkiej pracy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile zarabia sylwia grzeszczak zarobki
fot. instagram.com @sylwia.grzeszczak.official

Ile zarabia Sylwia Grzeszczak? Zarobki gwiazdy są bajeczne!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułPochodzenie Maryli Rodowicz jest zaskakujące. Ma zagraniczne korzenie
Następny artykułCo stosować na odparzenia u dorosłych? Domowe sposoby
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.