Ile zarabiają bracia Golec? Muzycy już od ponad 20 lat znani są niemal wszystkim Polakom. Ich folkowe hity z pewnością rozkręcały nie jedną imprezę. Okazuje się, że poza działalnością artystyczną bracia świetnie radzą sobie w biznesie.

Muzycy to biznesmeni z prawdziwego zdarzenia. Okazuje się, że są w stanie wykorzystać swoją popularność jak mało kto. Napięty grafik i ciągłe propozycje pozwalają zespołowi śpiewać coraz wyższe stawki. Koledzy z branży mogą im pozazdrościć. Zobaczcie, ile zarabiają bracia Golec!

Przepełniony kalendarz

Z informacji podanych na oficjalnej stronie zespołu wynika, że do końca roku bracia zagrają jeszcze co najmniej osiemnaście koncertów w całej Polsce. Do tej pory, od stycznia, było ich już ponad trzydzieści. Mieszkańcy których miast mogą w tym roku spotkać słynnych bliźniaków? Katowice, Lublin, Poznań, Tomaszów Lubelski — tam bracia pojawią się w ciągu najbliższych miesięcy.

W sprzedaży są już także bilety na przyszły rok. Dziewiątego stycznia zespół zagra świąteczny koncert w Filharmonii Rzeszowskiej, ceny biletów na to wydarzenie zaczynają się od 130 złotych za osobę. W 2020 Braci Golec będą mogli usłyszeć także mieszkańcy niemieckiego Essen.

– Przeliczyliśmy sobie, że jak zespół wyjeżdża na ok. 80 występów w roku, do tego doliczymy powroty urlopy, to przez pół roku ich nie ma w domu – powiedziała Katarzyna Czajkowska-Golec, menadżerka i żona Pawła dla natemat.pl.

Ile zarabiają bracia Golec?

Bracia Golec mają zarabiać aż 50 tysięcy podczas jednego, 75-minutowego koncertu — czytamy na natemat.pl. Według viva.pl, tyle samo za koncert życzy sobie Grzegorz Markowski z zespołem Perfect. Co ciekawe, portal oszacował, że Maryli Rodowicz, Zakopower, Urszuli czy Dodzie trzeba zapłacić od 30 do 35 tysięcy. 40 tysięcy to cena koncertu Edyty Górniak i Andrzeja Piasecznego. 60 tysięcy to kwota, od której zaczynają się rozmowy z Beatą Kozidrak.

Już w 2011 roku fakt.pl pisał, że Bracia Golec zarobili 3 miliony złotych w rok za siedemdziesiąt koncertów. Zespół od dawna gra nie tylko w Polsce, ale również poza jej granicami. Wystąpili przed publicznością między innymi w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Watykanie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA BRACI GOLEC:

Ile zarabiają bracia Goles
instagram.com @golecuorkiestra

Polacy usłyszeli o Braciach Golec niemal 20 lat temu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułZ czym nosić espadryle? Najlepsze pomysły na wiosenne i letnie stylizacje
Następny artykułJoanna Liszowska właśnie wydała pierwszy singiel! Porzuci aktorstwo dla śpiewu?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.