Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ilona Felicjańska rozstała się z mężem. Upublicznił jej dramatyczną wiadomość, nie jest dobrze
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 03.07.2020 11:43

Ilona Felicjańska rozstała się z mężem. Upublicznił jej dramatyczną wiadomość, nie jest dobrze

ilona felicjańska
fot. instagram.com/ ilonamontana

Ilona Felicjańska znów przeżywa trudne chwile. Razem ze swoim mężem są znani z wybuchowych charakterów, a ich związek to istny rollercoaster. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wydarzyło się tak wiele dobrych i złych chwil dla małżeństwa, że doprawdy, trudno za nimi nadążyć. Wygląda jednak na to, że dobre czasy skończyły się raz na zawsze. Mąż modelki opublikował jej dramatyczną wiadomość.

Ilona Felicjańska nie miała pojęcia, że jej wiadomość zostanie opublikowana. Paul Montana, którego nazwiska modelka używa już od dłuższego czasu, dopiero w lutym tego roku formalnie stał się jej mężem. Wygląda jednak na to, że parę czeka rozwód.

Ilona Felicjańska – rozstanie z Paulem Montaną

Paul Montana i Ilona poznali się w 2016 roku. Montana był już wówczas prężnie działającym biznesmenem. Podobno zakochali się w sobie od pierwszego spotkania. Mimo wielkiej miłości i namiętności pojawiły się pretensje, problemy z alkoholem i agresja.

W ten sposób co chwilę para zaskakiwała fanów. Raz celebrowali miłość, Ilona dodawała pełne wzruszających słów zdjęcia, innym razem ich awantury lądowały na pierwszych stronach amerykańskich brukowców. Wygląda jednak na to, że planują zakończyć swoją wspólną drogę, jednak w charakterystycznym dla siebie, skandalicznym stylu.

  1. Ministerstwo Cyfryzacji rozsyła pilne SMS-y do Polaków. Znamy ich treść
  2. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  3. Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć

Ilona Felicjańska – mąż publikuje jej prywatne wiadomości

Paul Montana opublikował prywatną wiadomość swojej żony, która była reakcją na jego prowakacyjną zmianę statusu na Facebooku z żonatego na wolnego. Była modelka napisała:

Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś single, bo masz żonę. Nie mamy rozwodu. A takie działania są na Twoją niekorzyść, bo to znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. […] Nie wiem, jak będzie się to miało do ugody rozwodowej – zaznaczyła Ilona.

Publikowanie prywatnych wiadomości jest zapewne kolejną z prowadzonych publicznie bitew małżeństwa. Nie jest to jednak wszystko, na co ich stać. W ostatnie wakacje para podczas wypoczynku na Florydzie trafiła do więzienia. A to za sprawą awantury, w której doszło do rękoczynów. Podobno Felicjańska ugryzła Montanę w łydkę. Para spędziła wówczas w areszcie trzy doby.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ilona felicjańska

Paul Montana zdecydował się opublikować zdjęcie SMS-a od swojej żony, który był reakcją na jego prowokacyjną zmianę statusu związku.

ilona felicjańska

Ilona Felicjańska otwarcie opowiedziała o swoich problemach z używkami, przede wszystkim z alkoholem.

ilona felicjańska

Para do tej pory prowadziła burzliwe życie, jednak w social mediach zawsze propagowali piękno miłości, szacunku i zaufania, które dla obojga stały się powodem do wyjścia z nałogu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata Szydło przerwała milczenie w sprawie jednych z mediów. „Czas powiedzieć dość. Jestem zbulwersowana, podła manipulacja”
  2. Porażające sceny na obozie letnim w Polsce. Musieli uciekać, są poszkodowani
  3. Mieszkaniec warmińsko-mazurskiego trafił szóstkę w Lotto. Kwota odbiera mowę
  4. Nieprawdopodobne wieści o Michele Morrone z ”365 dni”. Nie ma wyjścia, musiał podjąć przełomową decyzję
  5. Wspaniała wiadomość o Zenku Martyniuku. W domu gwiazdora disco-polo nie brakuje szczęścia
  6. Twoje ogórki kiszone są puste w środku? Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, dlaczego, powód jest zatrważający
źródło: jastrzabpost.pl, fakt.pl