Ilona Felicjańska znów przeżywa trudne chwile. Razem ze swoim mężem są znani z wybuchowych charakterów, a ich związek to istny rollercoaster. W ciągu ostatnich kilku miesięcy wydarzyło się tak wiele dobrych i złych chwil dla małżeństwa, że doprawdy, trudno za nimi nadążyć. Wygląda jednak na to, że dobre czasy skończyły się raz na zawsze. Mąż modelki opublikował jej dramatyczną wiadomość.

Ilona Felicjańska nie miała pojęcia, że jej wiadomość zostanie opublikowana. Paul Montana, którego nazwiska modelka używa już od dłuższego czasu, dopiero w lutym tego roku formalnie stał się jej mężem. Wygląda jednak na to, że parę czeka rozwód.

Ilona Felicjańska – rozstanie z Paulem Montaną

Paul Montana i Ilona poznali się w 2016 roku. Montana był już wówczas prężnie działającym biznesmenem. Podobno zakochali się w sobie od pierwszego spotkania. Mimo wielkiej miłości i namiętności pojawiły się pretensje, problemy z alkoholem i agresja.

W ten sposób co chwilę para zaskakiwała fanów. Raz celebrowali miłość, Ilona dodawała pełne wzruszających słów zdjęcia, innym razem ich awantury lądowały na pierwszych stronach amerykańskich brukowców. Wygląda jednak na to, że planują zakończyć swoją wspólną drogę, jednak w charakterystycznym dla siebie, skandalicznym stylu.

  1. Ministerstwo Cyfryzacji rozsyła pilne SMS-y do Polaków. Znamy ich treść
  2. Turyści spojrzeli na paragon i zrzedła im mina. 200 zł za kebaba i 35 zł za kawę, wakacyjne ceny w znanym hotelu zapamiętają do końca życia
  3. Grób aktorki ”Czterdziestolatka” jest w strasznym stanie. Aż łzy napływają do oczu, przykro patrzeć

Ilona Felicjańska – mąż publikuje jej prywatne wiadomości

Paul Montana opublikował prywatną wiadomość swojej żony, która była reakcją na jego prowakacyjną zmianę statusu na Facebooku z żonatego na wolnego. Była modelka napisała:

Chcę ci przypomnieć, że nie jesteś single, bo masz żonę. Nie mamy rozwodu. A takie działania są na Twoją niekorzyść, bo to znaczy, że szukasz przygód, zapraszasz. […] Nie wiem, jak będzie się to miało do ugody rozwodowej – zaznaczyła Ilona.

Publikowanie prywatnych wiadomości jest zapewne kolejną z prowadzonych publicznie bitew małżeństwa. Nie jest to jednak wszystko, na co ich stać. W ostatnie wakacje para podczas wypoczynku na Florydzie trafiła do więzienia. A to za sprawą awantury, w której doszło do rękoczynów. Podobno Felicjańska ugryzła Montanę w łydkę. Para spędziła wówczas w areszcie trzy doby. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ilona felicjańska
fot. instagram.com/paulmontana.life

Paul Montana zdecydował się opublikować zdjęcie SMS-a od swojej żony, który był reakcją na jego prowokacyjną zmianę statusu związku.

ilona felicjańska
fot. instagram.com @ilonafelicjanska

Ilona Felicjańska otwarcie opowiedziała o swoich problemach z używkami, przede wszystkim z alkoholem. 

ilona felicjańska
@paulmontana.life, Instagram

Para do tej pory prowadziła burzliwe życie, jednak w social mediach zawsze propagowali piękno miłości, szacunku i zaufania, które dla obojga stały się powodem do wyjścia z nałogu.

ZOBACZ TEŻ:

źródło: jastrzabpost.pl, fakt.pl
 
 
Poprzedni artykułMatka przez 40 lat udawała mężczyznę. Powód wywołuje łzy, wszystko zrobiła dla córki
Następny artykułGdzie na grzyby? Wiemy, gdzie pojawiło się ich mnóstwo
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl