Ilona Felicjańska: Andrzej Rybkowski byli ze sobą ponad dekadę. Jednak po upływie jedenastu lat biznesmen podjął decyzje o rozwodzie. To był tylko początek skandalu, którym przez długie miesiące żyły polskie media. Co się wydarzyło między małżonkami? Modelka oskarża go m.in. o przemoc psychiczną. 

Ona była piękną modelką i byłą miss, która z impetem wkroczyła na warszawskie salony. On – o siedemnaście lat starszym biznesmenem, jednym z najbogatszych Polaków. Para doczekała się dwóch synów, Adama i Macieja. Ilona Felicjańska: Andrzej Rybkowski i jego rozwód z celebrytką przebiegał w atmosferze dalekiej od wyrozumiałości i chęci ugody. Oskarżenia o alkoholizm, wyjawianie szczegółów życia intymnego… Co się dziś dzieje z Iloną Felicjańską?

Ilona Felicjańska: Andrzej Rybkowski były mąż modelki

Andrzej Rybkowski złożył papiery rozwodowe w 2011 roku. Rok wcześniej, w 2010 roku, media obiegła informacja o tym, że Ilona Felicjańska spowodowała wypadek pod wpływem alkoholu.

Celebrytka jechała swoim alfa romeo przez warszawski Ursynów, kiedy straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w dwa samochody. Co gorsza, próbowała uciec z miejsca wypadku. Jak się okazało, miała we krwi 2,3 promila alkoholu. To wydarzenie na pewno nie wpłynęło dobrze na jej relacje z mężem, który jako osoba publiczna musiał trzymać się z dala od skandali. 

19 kwietnia 2012 roku małżeństwo uzyskało rozwód. Adam i Maciej zostali pod opieką ojca, a Felicjańska została zobowiązana, by płacić na dzieci alimenty w wysokości tysiąca złotych.

Czy Ilona Falicjańska jest uzależniona od alkoholu? 

W 2014 roku ukazała się książka Ilony Felicjańskiej pod tytułem Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy, gdzie ujawniła szczegóły małżeństwa z Rybkowskim. Felicjańska zasugerowała, że to właśnie mąż był odpowiedzialny za jej uzależnienie.

Celebrytka miała zacząć popadać w chorobę alkoholową, kiedy uświadomiła sobie, że nie darzy Rybkowskiego uczuciem. Powód? Traktował ją z obojętnością i interesowała go wyłącznie jako obiekt seksualny:

– Przychodził i… – dobrze, powiem to – kazał sobie robić la*kę, bo jestem jego żoną i to jest mój obowiązek. […] Pewnego razu, tuż po moim powrocie ze szpitala po próbie samobójstwa, znowu przyszedł.

W innej części Felicjańska napisała:

 – Książka jest również o przemocy, w moim przypadku o przemocy psychicznej i seksualnej.

Dzisiaj wydaje się, że Ilona Felicjańska ma udane szczęśliwe życie osobiste. 45-latka obecnie spotyka się z przedsiębiorcą Paulą Montaną. Wokół ich relacji również narasta wiele kontrowersji, jednak na razie są to jedynie domysły prasy.

Zobacz zdjęcia Ilony Felicjańskiej:

Ilona Felicjańska Andrzej Rybkowski
fot. instagram.com @ilonafelicjanska

Co dzisiaj słychać u Ilony Felicjańskiej? Jej rozwodem żyła cała Polska!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNetflix użył polskiego hitu disco-polo w swojej produkcji. Czy świat pokocha piosenkę Ona tańczy dla mnie?
Następny artykułSól na butach. Jak sobie z nią poradzić?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.