Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Małgorzetę Rozenek. Oberwała za jedną rzecz
Karina Sulich
Karina Sulich 24.07.2020 12:09

Ilona Łepkowska ostro skrytykowała Małgorzetę Rozenek. Oberwała za jedną rzecz

Fot. Screenshot JastrząbPost / Fot. m_rozenek, Instagram
Ilona Łepkowska w mocnych słowach wypowiedziała się na temat Małgorzaty Rozenek. Scenarzystka i producentka odpowiedzialna za najpopularniejsze polskie seriale, w rozmowie z Jastrzabpost.pl, nie zostawiła na gwieździe suchej nitki. Co więcej, perfekcyjna pani domu i jej mąż zostali porównani z inną, gwiazdorską parą. Wszystko przez jedną rzecz. Radosławowi Majdanowi może się to nie spodobać.
Choć niektóre zachowania Małgorzaty Rozenek mogą wydawać się kontrowersyjne, trzeba przyznać, że w większości gwiazda budzi emocje i może pochwalić się sporą sympatią nie tylko ze strony mediów, fanów, ale i serwisów plotkarskich. Tymczasem Ilona Łepkowska wyrobiła sobie o świeżo upieczonej mamie i nie omieszkała się nim podzielić.
Ilona Łepkowska krytykuje Małgorzatę Rozenek
Jak się okazuje, znana scenarzystka w rozmowie z Jastrzabpost.pl, postanowiła uderzyć w najczulszy punk. Skomentowała sposób, w jaki Małgorzata Rozenek wychowuje dzieci, a do tego, porównała gwiazdorskie małżeństwo do Anny i Roberta Lewandowskich.
Zdecydowanie bardziej podoba mi się to, co robią państwo Lewandowscy. Jeśli pokazują się z dzieckiem, to jest ono odwrócone tyłem, przytulone do nich w takiej pozycji, że nie widać jego twarzy. Myślę, że to jest bezpieczniejsze jeżeli chodzi o internet – powiedziała Ilona Łepkowska. To jednak jej najmilsze słowa.
Ilona Łepkowska o macierzyństwie Małgorzaty Rozenek
Nagle z ust słynnej scenarzystki padły szczególnie rażące słowa. Kobieta stwierdziła, że gwiazda traktuje Henia jak… sami zobaczcie.
Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. Nawet jeśli się dorobi do tego teorię, że się dzięki temu zarobi na jego edukację w jakimś Oxfordzie. To jest dorabianie teorii do praktyki – stwierdziła w rozmowie z portalem.
Krytyka jednak dotyczyła nie tylko młodszego dziecka, ale również dwójki starszych synów.
– Tych zdjęć jest taka ilość i zawsze ktoś musi to zdjęcie robić. Zdaje się, że często ci starsi synowie. Nie jestem przekonana, czy to jest fajne. Czy takie życie jest odpowiednie dla tych chłopców. Ale to ona jest ich mamą – skomentowała, odnosząc się do dzielenia się przez Małgorzatę Rozenek swoim życiem w mediach społecznościowych. Co na to sama zainteresowana? Na słowa perfekcyjnej pani domu wciąż czekamy.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
ilona Łepkowska
Screenshot JastrzabPost, YouTube
Ilona Łepkowska w rozmowie z Jastrząb Post nie zostawiła na Małgorzacie Rozenek suchej nitki.
Małgorzata Rozenek
fot. Instagram @m_rozenek

Kobieta uderzyła w jej najczulszy punkt, skomentowała to, jaką gwiazda jest matką.

ZOBACZ TEŻ:
źródło: jastrzabpost.pl