Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Ilona Łepkowska wypowiedziała się w sprawie rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Zaskakujące?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.03.2022 08:30

Ilona Łepkowska wypowiedziała się w sprawie rozstania Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Zaskakujące?

Kasia Cichopek / Marcin Hakiel / Ilona Łepkowska
Fot. instagram.com/marcinhakiel; Facebook @Ilona Łepkowska

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili wczoraj, że się rozstali. Zakończenie trwającego 17 lat związku budzi wiele emocji. Sytuację skomentowała nawet Ilona Łepkowska.

Łepkowska jest scenarzystką „M jak miłość” – serialu, którzy przyniósł Cichopek ogólnopolską sławę. Aktorka wciela się w nim od 2000 roku w postać Kingi Zduńskiej.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel się rozstali. Ilona Łepkowska komentuje

Łepkowska już nieraz krytykowała w niewybredny sposób polskie gwiazdy – nawet te, które u niej występowały. Jeszcze w tym roku oberwało się Natalii Kukulskiej – za występy na Zanzibarze.

Kilka lat temu „królowa polskich seriali” skrytykowała samą Cichopek, którą scenarzystka nazwała „aktorką jednej roli”, mając na myśli występy w jej własnej produkcji, czyli „M jak miłość”.

Tym razem Łepkowska zachowała zaskakujący umiar oraz takt, a nawet wykazała się empatią. W wypowiedzi dla magazynu „Fakt” wyznała:

To bardzo smutna wiadomość, jest mi przykro, ale takie czasem jest życie. Na pewno to rozstanie jest dla nich bolesne, jednak to też ich prywatna sprawa. Nie wątpię, że bardzo tę sytuację przeżywają – powiedziała Łepkowska.

Warto dodać, że w mediach pojawiły się już doniesienia, dotyczące możliwej przyczyny rozstania Cichopek i Hakiela – więcej TUTAJ.

Plotki o kryzysie w ich związku pojawiły się po raz pierwszy w 2010 roku. Media zastanawiały się wówczas, dlaczego Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie mieszkają razem (więcej TUTAJ).

Źródło: Fakt

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Adriana Kalska zdradziła swoją definicję męskości i pokazała nowe zdjęcie. Fanka: „Uśmiech piękny, oczy smutne”
  2. Nie zobaczymy już zdjęć Anny Kalczyńskiej? Podjęła decyzję w słusznej sprawie, zaczyna już dziś
  3. Media podają niepokojące wieści z rodzinnego domu Edyty Górniak. Szczere słowa ciotki gwiazdy