Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Legendarna gwiazda polskiego kina była kilkukrotnie zakochana, a jej wybrankowie to wybitne postaci polskiej kultury. Będziecie zaskoczeni kim są. Gwiazda w młodości była piękną kobietą, nic więc dziwnego, że miała duże powodzenie.

Beata Tyszkiewicz wiele lat temu była jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. Mężczyźni marzyli o takiej żonie, a kobiety chciały być takie jak ona. Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Aktorka była w kilku poważnych związkach. Możecie być zaskoczeni, z kim była związana artystka.

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz to bez wątpienia ikona polskiego filmu. Aktorka zagrała w ponad 100 filmach, a jej nawet stare role są pamiętane do dzisiaj. Można powiedzieć, że życie uczuciowe aktorki było tak samo bogate, jak i zawodowe. Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? Aktorka była zamężna aż trzykrotnie, jednak każdy jej związek nie przetrwał próby czasu. Jak sama przyznaje, wbrew pozorom nie jest kochliwa, a wyznaje inną zasadę wobec mężczyzn, niż większość kobiet. W rozmowie z dziennikiem Fakt opowiedziała nieco o swoim podejściu do małżeństwa.

– Jedne kobiety miewają romanse, a inne, zakochawszy, się wychodzą za mąż. Ja jestem w tej drugiej grupie. Moje romanse zamieniały się w małżeństwa – wyznała gwiazda na łamach Faktu.

Beata Tyszkiewicz: mężowie aktorki to wybitne osobistości

Beata Tyszkiewicz miała trzech mężów, a jednym z nich był legendarny polski reżyser. Pierwszym wybrankiem serca aktorki był Andrzej Wajda, który już wtedy był szanowanym i znanym filmowcem. Wajda ożenił się z Tyszkiewicz, gdy miał 41 lat, jednak ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata, którego owocem jest córka Karolina.

Drugim mężem Tyszkiewicz był także reżyser – Witold Orzechowski. Aktorka przyznaje, że ich małżeństwo było szybkie i przypadkowe, toteż szybko postanowiła je zakończyć. Stara miłość nie rdzewieje, to przysłowie z pewnością tyczy się trzeciego małżeństwa aktorki z jej młodzieńczą miłością- Jackiem Padlewskim. On był rozwiedziony, ona miała kryzys w małżeństwie. Nie mogło stać się inaczej, para się pobrała, jednak przez wieczne zajętości i niewidzenie się ich małżeństwo również legło w gruzach. Wiedzieliście, że Beata Tyszkiewicz miała trzech mężów?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
fot. instagram.com @cyfrowypolsatnews.pl

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz? 

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
facebook.com/b.tyszkiewicz.nieoficjlany.album

Aktorka była zamężna trzy razy.

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
wikipedia.org

Pierwszym mężem Beaty Tyszkiewicz był Andrzej Wajda. 

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
instagram.com @polskiekino

Drugim mężem aktorki był reżyser Witold Orzechowski. 

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz
facebook.com/B.TYSZKIEWICZ.NIEOFICJALNY.ALBUM

Trzecim mężem Beaty Tyszkiewicz była jej młodzieńca miłość Jacek Padlewski.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Słynna aktorka przyłapana z nowym facetem w spożywczaku. Nie mogła oderwać od niego rąk
  2. Dominika Tajner da w kość Michałowi Wiśniewskiemu? Media donoszą, że szykuje prawdziwą bombę
  3. Ewa Minge myślała o samobójstwie. Szokujące słowa gwiazdy: „Ludzie urządzili sobie krucjatę po mojej twarzy”
  4. Tatiana Mindewicz-Puacz w młodości. Dziś nie przypomina dawnej siebie
  5. Stres u kobiet w największym stopniu wywołują… ich partnerzy. Wyniki badań nie pozostawiają wątpliwości

źródło: dziennik.pl

Poprzedni artykułAgata Duda już przygotowuje się do wizyty Trumpów w Warszawie! Prezydentowa zabłyśnie spektakularną kreacją
Następny artykułModelka pokazała naturalne zdjęcie piersi podczas ciąży. Fanki dziękują jej w komentarzach
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.