Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Córka zmarłej pary prezydenckiej w zeszłym roku wyszła za mąż. Nie był to jednak pierwszy ślub prawniczki. Ile razy wychodziła za mąż i kim byli małżonkowie Marty Kaczyńskiej? Nie spodziewaliście się takiej odpowiedzi.

Córka Lecha Kaczyńskiego przez ostatnie lata przeżyła wiele miłosnych zawirowań. Latem zeszłego roku po raz kolejny wyszła za mąż. Kto jest jej wybrankiem i ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Prawniczka już kilka razy stanęła na ślubnym kobiercu! Ile razy była mężatką i kto jest ojcem jej dzieci?

Ilu mężów miała Marta Kaczyńska?

Marta Kaczyńska już kilka razy stawała przed ołtarzem. Pierwszy raz za mąż wyszła bardzo młodo. Miała jedynie 20 lat, kiedy postanowiła poślubić kolegę ze studiów, Piotra Smuniewskiego. Był to jak dotąd jedyne małżeństwo prawniczki zawarte w kościele. Kilka miesięcy po ślubie na świat przyszła córka Marty i Piotra, Ewa.

Jednak para nie radziła sobie z kryzysami obecnymi w ich związku i po 4 latach postanowili się rozwieść. Do tego Marta Kaczyńska zleciła badania genetyczne, które wykazały, że Piotr nie jest biologicznym ojcem Ewy. Prawniczka szybko wyszła za mąż po raz kolejny. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska i kim byli?

Mężowie Marty Kaczyńskiej

Drugim mężem Marty Kaczyńskiej był Marcin Dubieniecki, z którym zaszła w ciążę jeszcze zanim rozwiodła się z pierwszym mężem. Ze wspomnianych już badań genetycznych wynikało, że to właśnie on jest ojcem pierwszego dziecka prawniczki. Wspólnie wychowywali Ewę i ich drugą córkę, Martynę. Byli małżeństwem przez 9 lat, jednak rodzinne szczęście nie przetrwało. Rozstali się w 2012 roku i przez długi czas pozostawali w separacji, dopiero w 2016 roku Marta Kaczyńska dostała drugi rozwód. Wtedy też mogła nareszcie wziąć ślub z kolejnym partnerem.

Tym razem jej wybrankiem stał się Piotr Zieliński, biznesmen. Para wzięła ślub latem 2018 roku, a zaledwie 10 dni po ceremonii na świat przyszedł ich syn. Na razie łączy ich tylko ślub cywilny, wiadomo jednak, że Kaczyńskiej zależy na unieważnieniu poprzedniego małżeństwa kościelnego i zawarcie ślubu z nowym mężem także przed Bogiem. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Marta Kaczyńska
instagram.com/mmkaczynska

Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Dla wielu odpowiedź może być zaskakująca.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułCórka Piotra Grabowskiego wystąpiła w odważnym filmie Vegi! Będzie gwiazdą?
Następny artykułMagda Gessler pochwaliła się romantycznym zdjęciem z mężem. To urocze
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.