IMGW wydało ostrzeżenie o dużych przymrozkach, które mają pojawić się aż w 9 województwach. Zagrożenie pierwszego stopnia dotyczy głównie Warmii i Mazur. Temperatura ma spaść nawet do -3 stopni Celsjusza. Maj, który zwykle jest ciepły i słoneczny, tym razem niemiło zaskakuje. Ta informacja, nie spodoba się wielu.

IMGW informuje o dużych przymrozkach. Mimo iż jest maj, zima nadal nie chce opuścić naszego kraju. Za miesiąc wybije kalendarzowe lato, ale nic, póki co nie zapowiada, że najbliższe dni będą upalne. 

IMGW alarmuje o przymrozkach

Instytut Meteorologi i Gospodarki Wodnej (IMGW), poinformował o zbliżających się dużych przymrozkach, które dotyczyć będą większej części naszego kraju. 

IMGW ostrzega przed przymrozkami aż 9 województw: pomorskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie i małopolskie.

  1. Policja ostrzega Polaków. Pod żadnym pozorem nie można robić jednej rzeczy, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Katarzyna W. cierpiała na poważną chorobę? Słowa lekarza mogą rzucić nowe światło na sprawę mamy Madzi
  3. Czym Blanka Lipińska zajmowała się w Zatoce Sztuki? Na jaw wypływają kolejne informacje po emisji ”Nic się nie stało’

Warmia i Mazury: ostrzeżenie pierwszego stopnia

Synoptycy prognozują, że w Warmii i na Mazurach temperatury w nocy spadną nawet do -3 stopni. Według ekspertów prawdopodobieństwo wynosi aż 80 procent. Taka pogoda ma utrzymywać się do 23 maja. 

Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne – opisuje pierwszy stopień zagrożenia IMGW.

Nie jest to pierwszy raz kiedy informujemy o takim załamaniu pogodowym. Jeśli nic się nie zmieni rolnicy i nie tylko, będą mieć duże problemy

ZOBACZ ZDJĘCIA:

IMGW
Fot. pixabay.com/ gosiak 1980

IMGW ostrzegło mieszkańców 9 województw. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W poniedziałek uczniowie wracają do szkół. „Rodzice poślą tylko 11 procent dzieci”
  2. Nowe epicentrum epidemii, 300 tysięcy zakażonych, liczba zmarłych przytłacza. WHO potwierdziło
  3. ”Fakt”: Rząd nagle przyjął nowy projekt ustawy. Dotyczy rodziców i wypłacanych pieniędzy
  4. Ministerstwo zdrowia właśnie przekazało najnowsze informacje ws. wesel. Podano maksymalną liczbę gości
  5. Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła. Radosna nowina wyszła na jaw przez przypadek
  6. Ministerstwo Zdrowia wydało niepokojący komunikat, jest gorzej, niż mogliśmy zakładać. Sytuacja na Śląsku nadal jest bardzo trudna

Źródło: se.pl 

Poprzedni artykułBorys Szyc dostaje porażające wiadomości. Ludzie grożą mu śmiercią, wszystko po filmie TVP
Następny artykułPies wygląda jak pluszowy miś. Też macie ochotę go przytulić?
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.