Imię dla dziewczynki nie jest łatwym wyborem, o czym wiedzą niemal wszyscy rodzice. Istnieją jednak takie, których nosicielki uważane są za najcudowniejsze na świecie kobiety, a mężczyźni wprost za nimi szaleją. Córki, które zostaną tak nazwane, z pewnością będą niezwykle szczęśliwymi osobami i trafią na wspaniałych mężczyzn.

Jakie imię dla dziewczynki wybrać? To pytanie zadają sobie wszyscy przyszli rodzice. Ich decyzja wpłynie na całe życie pociechy, dlatego wybór jest bardzo trudny. Nie zawsze sugerowanie się opinią rodziny czy znajomych będzie dobrym rozwiązaniem. Warto sprawdzić, które imiona są ściśle związane z powodzeniem u płci przeciwnej, dzięki czemu dorosła już kobieta nigdy nie będzie mogła narzekać na samotność i brak adoratorów.

Jakie imię dla dziewczynki wybrać?

Wybierając imię dla dziewczynki, warto znać listę tych, które będą zapewniały cudowne charaktery. Dzięki temu dorosłe życie będzie pasmem sukcesów, zwłaszcza w kwestiach uczuciowych. Już po chwilowej wymianie spojrzeń mężczyźni nie będą mogli o nich zapomnieć, a po krótkiej rozmowie zapragną rzucić im do stóp cały świat.

imię dla dziewczynki
fot. B PHOTOGRAPHY, unsplash.com

Nie wszystkie imiona wiążą się z najlepszymi cechami, ale istnieją kobiety, które zawsze otoczone są wianuszkiem adoratorów i nie jest to związane tylko z ich urodą. Zdradzamy te, które gwarantują największe sukcesy w życiu prywatnym i sprawiają, że faceci nie potrafią oderwać wzroku od ich posiadaczek.

Najlepsze imiona dla dziewczynek

Zofia

Zofia to imię, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwy renesans. Nie ma się czemu dziwić, bo Zosie to piękne i intrygujące kobiety. Są świetnymi rozmówczyniami, mają mnóstwo pomysłów i zawsze tryskają energią. Taka mieszanka cech zrobi wrażenie na każdym facecie.

Magdalena

Każda Magda to świetna partnerka, która nie boi się nowych wyznań. Są odważne, kreatywne, zawsze uśmiechnięte i nie znoszą nudy. Mają w sobie wszystko to, co kochają faceci, dzięki czemu ci zawsze za nimi szaleją.

imię dla dziewczynki
fot. Priscilla Du Preez, unsplash.com

Karolina

Imię Karolina od wielu lat cieszy się popularnością, co jest zupełnie zrozumiałe. Karoliny są delikatne i wrażliwe, ale potrafią też pokazać pazur. Są bardzo przyjacielskie, dzięki czemu doskonale się z nimi rozmawia i świetnie sprawdzają się w roli słuchacza. Faceci je uwielbiają!

Paulina

Pauliny są otwarte i kochają poznawać nowe osoby, z wzajemnością! Mężczyźni nie są w stanie ignorować intrygującego spojrzenia i uwodzicielskiego czaru, a co więcej, nie mogą oprzeć się pięknemu uśmiechowi.

Weronika

Weroniki dobrze wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę faceta. Nie muszą jednak szukać na siłę, bo mężczyźni sami zabiegają o ich towarzystwo. Wewnętrzny urok i inteligencja sprawiają, że są doceniane jako potencjalne partnerki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Znana celebrytka chce dostać pod choinkę rumuńską sierotę. Fani nie mogą uwierzyć
  3. Polska piosenkarka urodziła kilka miesięcy temu. Fani byli zdumieni, nikt o tym nie wiedział
  4. Kuchnia Michała Wiśniewskiego jest boska. Ma w niej niezwykłą kolekcję
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułMatka pokazała, jak wygląda jej syn po miesiącach brania narkotyków. Chce ostrzec rodziców
Następny artykułAnna Jantar napisała list do małej Natalii tuż przed fatalnym lotem. Po latach ujawniono jego treść
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.