Imię dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana, było do tej pory tajemnicą. Rodzice chętnie opowiadali o ciąży, jej przebiegu, nie ukrywali też płci dziecka. Jednak imię było do tej pory nieznane. Dziś już wiadomo, jak na imię będzie miało długo wyczekiwane dziecko Majdanów.

Imię dziecka pary nie było takie oczywiste. Jak wiemy, po imionach dwóch synów Małgorzaty Rozenek-Majdan, jest ona zwolenniczką tradycyjnych imion z długoletnią historią. Czy Radosław Majdan odmienił upodobania swojej żony?

Imię dziecka zostało wybrane

Imię dziecka gwiazda wyjawiła podczas konferencji prasowej ramówki TVN-u 2020. Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała fantastycznie w czarnej kreacji eksponującej okrągły brzuszek. Rodzice spodziewają się narodzin synka na przełomie maja i czerwca. Co do imienia dziecka rodzice raczej się nie wypowiadali. Wiadomo było, że Małgorzata Rozenek-Majdan będzie chciała nazwać go tradycyjnie. Radosławowi Majdanowi marzyło się imię po jego idolu, czyli Mauro.

Po wielu dyskusjach rodzice zdecydowali się jednak postawić na zgodne z gustem przyszłej mamy tradycyjne imię – Edward. Jego pochodzenie jest anglosaskie i zostało stworzone z dwóch słów: ead, co oznacza szczęście i dobrobyt i weard, czyli obrońca, opiekun. W staroangielskim oznacza ono opiekun majątku. Stąd tak często pojawia się historii angielskiej rodziny królewskiej. 

  1. Wnuk Lecha Wałęsy. Do sieci trafiło zdjęcie małego Karola Wałęsy
  2. Witold Pyrkosz poznał swoją żonę gdy miała zaledwie 17 lat. Jej losy po jego śmierci są smutne
  3. Dostała udaru po wizycie u fryzjera. Przyczyna okazała się porażająca

Małgorzata Rozenek-Majdan dzieci

Małgorzata Rozenek-Majdan: dzieci miała do tej pory dwoje. Synowie noszą dumne imiona Stanisław i Tadeusz. Trzeba przyznać, że Edward, imię ich brata pasuje do tej dwójki doskonale. Stanisław jest pierwszym dzieckiem Małgorzaty Rozenek- Majdan i ma w tej chwili 14 lat. Jego młodszy brat Tadeusz urodził się w 2010 roku. Oboje chłopcy interesują się piłką nożną. Nic więc dziwnego, że znaleźli wspólny język z ojczymem Radosławem Majdanem.

Brat chłopców, Edward przyjdzie na świat na przełomie maja i czerwca. Od początku ciąży Małgorzata Rozenek-Majdan dosłownie kwitnie. Prezentuje piękne stylizacje na Instagramie, podróżuje, wzbudzając tym falę komentarzy i po prostu cieszy się tym wspaniałym czasem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

imię dziecka
Fot. Instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda przepięknie w ciąży.

Małgorzata Rozenek
Fot. instagram.com/m_rozenek

Dwaj synowie Małgorzaty Rozenek-Majdan to jej wielka duma. Chłopcy uczą się w najlepszych szkołach w Warszawie.

małgorzata rozenek-majdan
Fot. instagram.com/r_majdan

Radosław Majdan zaskarbił sobie sympatię i zaufanie synów gwiazdy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Produkty o działaniu pobudzającym. Stanowią ciekawą alternatywę dla kawy
  2. Turyści jadący do Zakopanego będą wściekli. Ogromne problemy aż przez 3 lata
  3. Nie żyje kultowa aktorka. Zagrała w ponad 100 filmach, zaczynała jako dziecko
  4. Ogłoszenie o sprzedaży auta wywołało poruszenie. Wszystko przez jedno zdanie
  5. Zrobiła selfie, którego ludzie jej nie wybaczą. Pewien ”szczegół” zwala z nóg
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: jastrzabpost.pl, parenting.pl

 

 

 

 

Poprzedni artykułCórka Karola Strasburgera nie zostanie ochrzczona. Powód jest bardzo zaskakujący
Następny artykułSześcioraczki z Tylmanowej otrzymają niemal milion złotych pomocy na leczenie. Spadła na nie fala hejtu
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl