Imieniny, które świętowała ostatnio Aleksandra Kwaśniewska, sprawiły, że córka prezydenta uaktywniła się w mediach społecznościowych, co robi dosyć rzadko. Po zamieszczonym przez nią nagraniu widać, że świetnie się bawiła! Na tym samym filmiku ujawniła coś zaskakującego, czego wiele osób się zapewne po niej nie spodziewało. 

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego nie udziela się w mediach społecznościowych zbyt często, poza okazjonalnym postem na Instagramie. Tam obserwuje ją jednak ponad 124 tysiące fanów, ciekawych każdego szczegółu z jej życia. Ostatnio ujawniła coś niespodziewanego, kiedy dodała na portalu nagranie, na którym widzimy, jak uczciła swoje tegoroczne imieniny!

Jak Aleksandra Kwaśniewska świętowała imieniny?

Aleksandra Kwaśniewska świętowała imieniny, bawiąc się w najlepsze. Króciutkie zapętlone nagranie zostało wykonane, jak się wydaje, u modystki, a sama Kwaśniewska ma na głowie skomplikowany, elegancki kapelusz. Jednak większą uwagę jej obserwatorów przykuł podpis, w którym umieściła między innymi słowa pewnej znanej piosenki. Jak się okazuje, Aleksandra… słucha disco polo!

— Z okazji moich imienin dedykuję sobie poniższe słowa piosenki, gdyż, nie bójmy się takiej śmiałej konstatacji, własna matka lepiej by mnie nie opisała, a jak wiemy, umie opisać. Ale nie opisałaby, gdyż tylko tu oto, cała ma złożoność, topowe zalety i głębia: ale, ale Aleksandra, ale, ale, ale ładna, taka, taka, taka skromna, taka, taka seksi bomba — napisała w tagach, cytując piosenkę Andre Ale ale Aleksandra

Fani Oli Kwaśniewskiej

Post kobiety został odebrany bardzo pozytywnie przez jej obserwatorów na Instagramie. Większość osób głównie składała jej życzenia, wszystkim podobał się sposób, w jaki świętowała swoje imieniny. Chociaż część osób z pewnością była zaskoczona, że Ola Kwaśniewska słucha disco polo, ale większość komentowała bardzo miło. Znalazło się i kilka innych Aleksander, które tego dnia świętowały!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

imieniny
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Aleksandra Kwaśniewska na Instagrama nieczęsto wrzuca zdjęcia.

imieniny
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ostatnio jej rodzice świętowali rocznicę ślubu. 

imieniny
instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ona sama świetnie bawiła się w swoje imieniny!

ZOBACZ TEŻ:

źródła: jastrzabpost.pl, instagram.com/aleksandraleksandrowna

Poprzedni artykułKinga Rusin zachwyca sylwetką w stylowych cętkach. Jakie ma wymiary?
Następny artykułHalo brows, czyli zaskakujący trend, który podbija Instagram. Jedni go kochają, inni nienawidzą
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego