Implanty pośladków miały poprawić jej samopoczucie, a o mało co przez nie nie zginęła. 30-latka po raz drugi już trafiła do szpitala z powodu konsekwencji swoich operacji plastycznych. Jak najszybciej trzeba było przeprowadzić operację usunięcia implantów albo ta sytuacja mogła naprawdę skończyć się tragicznie dla modelki.

Po kilku latach kobieta sama przyznaje, że zgubiła ją własna próżność. Cieszę się, że już dłużej nie potrzebuję używać swojego ciała, żeby zarabiać — cytuje missdailymail.co.uk teraz pracuję z honorem i mogę w ten sposób utrzymywać rodzinę. Wolę stracić implanty pośladków, ale zachować nogi i życie.

Implanty prawie kosztowały ją życie

Andressa Urach, brazylijska Miss BumBum miała przejść w swoim życiu wiele operacji, które pozwoliły jej uzyskać ten tytuł. Niegdyś modelka i miss, teraz prezenterka telewizyjna, cieszy się z obrotu swojej kariery. Jednak jej wcześniejsze życie dwa razy zawisło na włosku z powodu implantów pośladków, które zrobiła kilka lat temu. Trafiła przez nie do szpitala z poważnymi obrażeniami.

implanty
iO Trendz on YouTube

Implanty omal nie kosztowały jej życia.

Kilka tygodni przed tym wypadkiem, Andressa miała problem z nogą. Okazało się, że jej ciało nie zareagowało dobrze na substancje używane do powiększenia jej ud i pośladków. Na początku z górnych części jej ud zaczął wyciekać hydrożel. Później okazało się, że implanty powodują, że mięśnie w jej nogach zaczynają gnić. 

Kolejne zagrożenie

Niedługo po tym, jak miss opuściła szpital po tym pierwszym wypadku, pojawiło się nowe zagrożenie. Któregoś dnia obudziła się z niepokojąco spuchniętym pośladkiem. Substancja została usunięta z jej lewego pośladka i lewej nogi, ale nie od razu poprawiło to stan kobiety. W którymś momencie istniało zagrożenie życia albo przynajmniej amputacji nogi.

Przyjaciółka miss opowiedziała o ich dawnych nawykach — Razem z Andressą chodziłyśmy do chirurga, jakby to były wypady na zakupy. Byłyśmy niewolnicami piękna — podaje dailymail.co.uk.

Dziś Andressa zajmuje się pracą w telewizji i nie zamierza już eksperymentować z implantami. Życie dało jej niezłą nauczkę!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

implanty
iO Trendz on YouTube

Miss mogła umrzeć z powodu implantów.

imlanty
iO Trendz on YouTube

W pewnym momencie istniało ryzyko amputacji nogi.

  1. Od 12-letniego Aleksandra żądają 2,5 mln złotych. Rodzice tłumaczą go chorobą
  2. Nie mogła uwierzyć, w wygląd swojej córeczki po porodzie. Jej decyzja to lekcja dla nas wszystkich
  3. Byli w sobie szaleńczo zakochani, ale rozdzieliła ich wojna. Po 75 latach spotkali się ponownie
  4. Robisz zakupy w Sephorze? Jeśli zauważysz dwa kolory koszyków, ma znaczenie, który z nich wybierzesz
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg

źródła: dailymail.co.uk

Poprzedni artykułPsu zepsuła się ulubiona zabawka. Jego mina mówi więcej niż tysiąc słów
Następny artykułUszyła swoją suknię ślubną ze skrawków pozbieranych od znajomych. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego