Informacja o śmierci wielkiej legendy właśnie obiegła cały świat. Nie żyje Steve Priest, współzałożyciel kultowej grupy Sweet, jak podaje portal muzyka.interia.pl. Wiadomość o śmierci muzyka została potwierdzona przez gitarzystę i klawiszowca zespołu Sweet, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Muzyk zmarł w wieku 72 lat. Fani są zdruzgotani.

Andy Scott potwierdził smutne wieści na temat śmierci legendarnego muzyka. Nie żyje współzałożyciel grupy Sweet, Steve Priest. Informacja o jego odejściu pojawiła się na Facebooku. Artysta prawdopodobnie od dawna miał problemy zdrowotne, jednak nie wiadomo jeszcze co było bezpośrednią przyczyną zgonu.

Nie żyje Steve Priest

4 czerwca zmarł legendarny muzyk Steve Priest. Artysta był współzałożycielem kultowej grupy Sweet. O śmierci Steve’a Priesta poinformował gitarzysta zespołu, za pośrednictwem Facebooka. Andy Scott przekazał, że artysta już od dawana zmagał się z problemami zdrowotnymi, jednak nikt nie spodziewał się takiego rozwoju wydarzeń.

Z jego żoną Maureen byliśmy w kontakcie i wiedziałem, że stan jego zdrowia się pogarsza, ale nigdy nie wyobrażałem sobie tej chwili – wypowiadał się Scott, jak podaje portal muzyka.interia.pl.

  1. Skandal z udziałem Dagmary Kaźmierskiej. Wulgarne wideo trafiło do sieci
  2. Wielka radość w domu Rozenek. Zdjęcie syna pojawiło się w sieci, wszystkiego najlepszego
  3. Panna młoda usłyszała disco polo i zrobiła niewyobrażalną rzecz. Goście nie wierzyli własnym oczom

Kim był Steve Priest?

Steve Priest był cenionym i niezwykle utalentowanym muzykiem. Urodził się w 23 lutego 1948 roku w Hayes, w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam muzyk stawiał pierwsze kroki na swojej muzycznej ścieżce. Od najmłodszych lat wykazywał zainteresowanie muzyką. W 1968 roku założył grupę Sweet, która na początku lat 70′ zyskała rzeszę fanów.

Wśród jej największych hitów można wymienić Block Buster, Hell Raiser, The Ballroom Blitz, Teenage Rampage, a także Fox on The Run. To właśnie dzięki tym utworom zespół uznano za najbardziej cenionego przedstawiciela glam rocka. Początkowo w skład grupy wchodzili: Brian Connolly – wokalista, Steve Priest – basista i wokalista, Mick Tucker – perkusista oraz Andy Scott – gitarzysta i klawiszowiec. Niestety z czasem skład zespołu uległ zmianie i grupa zawiesiła działalność w latach 80′.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie muzyka.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

informacja
Screen z youtube.com/The Sweet [Band]
Informacja o śmierci legendy glam rocka obiegła cały świat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego. Jasnowidz mówi o dziwnej rzeczy. Co się wydarzy?
  2. Zaginęła podczas rodzinnych wakacji. Porażającą hipotezę o jej losach przekazali śledczy
  3. Żona Sławomira miała wypadek. Sytuacja wyglądała dramatycznie, konieczna była szybka pomoc
  4. Mama myślała, że jej dziecko ma ospę. Prawda okazała się porażająca, chłopiec cudem przeżył
  5. Kościół i klasztor zamknięte. Zakonnicy zostali objęci kwarantanną
  6. Nagły protest w samym centrum miasta mimo pandemii. Zadziwiające sceny, co się dzieje?

Źródło: muzyka.interia.pl, wikipedia.org

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.