Informacje o śmierci 21-letniej artystki wstrząsnęły światem muzyki. O przykrym zdarzeniu jako pierwsza poinformowała kuzynka gwiazdy. Gwiazdy już składają kondolencje, nikt nie może uwierzyć, że odeszła tak młodo.

Wiadomość o tragedii wstrząsnęła fanami rapu. Gwiazda młodego pokolenia i nadzieja amerykańskiej sceny muzycznej zginęła 1 stycznia. Rodzina, przyjaciele oraz znane osobistości żegnają piosenkarkę poruszającymi wpisami w mediach społecznościowych. Co było przyczyną śmierci artystki?

Nie żyje 21-letnia artystka

Pierwsze informacje o śmierci młodej artystki Lexii Alijai pojawiły się na Facebooku kuzynki artystki. W Nowy Rok opublikowała ona niezwykle wzruszający wpis:

— Jesteś prawdziwą legendą. Spoczywaj w raju, nigdy Cię nie zapomnimy. Nie mam słów… moja piękna kuzynka z ogromnym talentem i wyjątkowym talentem. Odeszłaś zbyt wcześnienapisała Raeisah Clark.

Uwielbiana i ceniona raperka odeszła 1 stycznia 2020 roku. Jednak przyczyny śmierci Lexii Alijai wciąż pozostają nieznane.

Kim była Lexii Alijai?

Lexii Alijai była urodzoną w 1998, w Stanach Zjednoczonych raperką. Młoda gwiazda zdobyła rzeszę fanów dzięki coverom największych przebojów legend rapu — Dreake’a, Jaya-Z. J. Cole, Nasa czy 2 Paca. W 2017 roku Lexii Alijai wydała swój debiutancki album „Growing Pains”. Nadzieja amerykańskiego hip-hopu, w swojej krótkiej karierze, mogła pochwalić się takimi osiągnięciami jak wspólny singiel z gwiazdą R’n’B Kehlani, który ukazał się w 2015 roku.

Znana raperka nie kryje się bólem po stracie przyjaciółki. Informacje o śmierci Lexii wstrząsnęły artystką.

– Właśnie dostałam najgorszą pie** wiadomość. Moje serce jest ZŁAMANE. K***. Najsłabszy, najsmutniejszy sposób na rozpoczęcie nowego roku. Ciężko mieć wiarę w Boga i w to, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu, bo to g**, dla którego nie umiem wyobrazić sobie powodu. Dlaczego. – napisała na swoim Twitterze Kehlani, amerykańska piosenkarka.

Informacje o śmierci 21-latni wstrząsnęły światem muzyki

informacje
instagram.com/lexiialijaii

Młoda artystka zostawi po sobie pustkę w wielu sercach. Informacje o śmierci Lexii Alijai wstrząsnęły rodzinom, fanami oraz światem sceny muzycznej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cukrzyca potrafi rozwijać się przez lata. Jej wczesne objawy mogą być mylące
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Marcin Prokop w ogniu krytyki. Jego wypowiedzieć z sylwestrowej sceny wywołała skandal
  4. Córka Sylwii Grzeszczak ma 4 lata. Bogna to słodka dziewczynka i oczko w głowie rodziców
  5. Opiekunka Violetty Villas nie poszła do więzienia. Została skazana na 1,5 roku za znęcanie się nad gwiazdą
  6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

źródła: radiozet, eska

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.