Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 09.01.2020 18:02

Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?

meghan markle
instagram.com @meghanmarkle_official

Informacje na temat odejścia Meghan Markle i Księcia Harry’ego z Rodziny Królewskiej wczoraj wstrząsnęły światem. Teraz okazuje się, że małżeństwo na swoim odłączeniu się od reszty królewskiego klanu zarobi fortunę. To będą bardzo łatwe pieniądze!

Para od początku wzbudzała wiele emocji, jednak tak radykalnego kroku mało kto się spodziewał. Choć plotkowało się o tym od miesięcy, informacje o faktycznym odejściu i tak wszystkich zaskoczyły. Dawno nie byliśmy świadkami takiego skandalu!

Informacje o Meghan i Harrym

Para oficjalnie oznajmiła, że odłącza się od reszty rodziny królewskiej i zamierza sama na siebie zarabiać. Kiedy jest się Meghan Markle i księciem Harrym z pewnością nie jest to trudne. Szacuje się, że para obecnie ma na swoim prywatnym koncie już zgromadzone około 45 milionów dolarów.

W jaki sposób małżeństwo zamierza zarobić na życie? Tego oficjalnie jeszcze nie wiadomo, jednak media snują najróżniejsze domysły. Można tylko przewidywać, że zarobek mogą zapewnić byłej książęcej parze między innymi wystąpienia publiczne, książki i publikacje. Meghan Markle zanim zdecydowała się poślubić Harry’ego była całkiem dobrze znaną aktorką, ma też doświadczenie w modzie. O pieniądze z pewnością więc nie będzie musiała się martwić, a my czekamy na kolejne informacje dotyczące dalszych działań małżeństwa.

Dlaczego Meghan Markle i Książę Harry wycofują się z rodziny królewskiej?

Meghan i Harry wczoraj wydali oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnili motywy swojej decyzji. Jak można się jednak domyślać, były one przedstawione bardzo enigmatycznie i dyplomatycznie.

– Zamierzamy wycofać się jako ”wysocy rangą” członkowie rodziny królewskiej i pracować, aby stać się niezależnymi finansowo, jednocześnie nadal w pełni wspierając Jej Królewską Mość. To z waszą zachętą, szczególnie w ciągu ostatnich kilku lat, czujemy się gotowi na tę zmianę – czytamy.

Od samego początku ich związku w mediach wybuchła prawdziwa burza. Syn Księcia Karola i Księżnej Diany zawsze był dość kontrowersyjnym członkiem rodziny królewskiej, więc gdy ogłoszono, że spotyka się z amerykańską aktorką, w dodatku rozwódką, od razu można było domyślać się skandalu. Brytyjczycy podzielili się na dwa obozy – fanów księżnej Kate i fanów księżnej Meghan. Ta ostatnia często swoim zachowaniem naruszała królewską etykietę, czym sprowadziła na siebie nieprzychylne komentarze społeczeństwa. Nic więc dziwnego, że po ciągłej krytyce para postanowiła odłączyć się od królewskiego świata.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

informacje

Informacje o odejściu z dworu Meghan i Harry’ego wzbudziły mnóstwo emocji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy raka gardła. Łatwo je pomylić ze zwykłym przeziębieniem
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  4. ”Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
  5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?