Informacje dotyczące śmierci członków uwielbianego zespołu wstrząsnęły światem. Podczas brutalnego ataku zginęło 10 zupełnie niewinnych osób. Policjanci, którzy przybyli na miejsce mieli problem z rozpoznaniem ich ciał. W żałobie pogrążyli się nie tylko najbliżsi, ale również przyjaciele z branży muzycznej oraz wierni fani popularnej kapeli.

Muzycy zaatakowani zostali w trakcie powrotu z jednego z koncertów. Ofiary, które zginęły podczas barbarzyńskiego napadu miały od 15 do 42 lat. Łącznie było to aż 10 osób. Ciała udało się odnaleźć tylko dzięki natychmiastowemu zgłoszeniu przyjętemu przez pracowników linii alarmowe. Identyfikacja zwłok była niemożliwa.

Informacje: nie żyją członkowie zespołu Sensación 

10 członków popularnego zespołu Sensación zostało zabitych w meksykańskim mieście Chilapa de Álvarez. Brutalnego ataku dopuścić się miał gang Los Ardillos, który słynie z niebywale częstych napadów na rdzennych mieszkańców regionu.

Muzycy zginęli podczas trasy powrotnej z jednego z występów. Wszyscy byli rodowitymi Meksykanami. Policjanci, którzy przybyli na miejsce mieli problem z rozpoznaniem ich ciał. Według relacji śledczych, ciała ofiar pokryte były licznymi śladami po kulach. Dodatkowo były całe zwęglone. Na ten moment władze odmówiły oddania zwłok rodzinom tragicznie zmarłych artystów.

O atak obwinia się lokalny kartel

Za atak obwiniono gang Los Ardillos, który słynie z przeprowadzania zasadzek i dokonywania brutalnych ataków na rdzennych mieszkańcach Meksyku. Wspomnijmy, że to właśnie stan Guerro jest jednym z najbardziej niebezpiecznych rejonów w całym Meksyku.

W 2019 roku odnotowane zostało aż 29 tys. zabójstw. Od momentu, gdy rząd rozpoczął w 2006 roku ofensywę wojskową przeciwko kartelom wojskowym, liczba zamordowanych szacowana jest na blisko 275 tys. osób.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Informacje
twitter.com

Informacje dotyczące śmierci muzyków wstrząsnęły światem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. 10-latek odczuwa ciągły ból, a jego skórę pokrywają łuski. Przez mieszkańców nazywany jest ludzkim wężem [FOTO]
  2. Niespodziewane wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w „The Voice Kids”. Cleo nie wiedziała, jak zaregować
  3. Znaki zodiaku, które onieśmielają facetów. Są silne, piękne i bardzo inteligentne
  4. Mąż wysłał w dzień urodzin paczkę do żony. Dotknęła jej i natychmiast wybuchła śmiechem
  5. Mężczyźni spod 3 znaków zodiaku to wspaniali mężowie. Bajeczne życie to z nimi pewnik
Poprzedni artykułMacocha szukała zaginionego 8-latka wraz z jego ojcem. Szybko okazało się, że skrywa straszny sekret
Następny artykułKatarzyna Dowbor o byciu babcią. Wielu nie spodobają się jej słowa
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.