Informacje na temat śmierci znanego muzyka wstrząsnęły światem. Młody artystka został zastrzelony we własnym domu. Miał zaledwie 20 lat. Relacje i zeznania świadków wywołują dreszcze na całym ciele. Nagłe odejście gwiazdora to ogromna starta dla sceny muzycznej. Pożegnało go wiele gwiazd, które podobnie jak wierni fani nie potrafią pogodzić się ze smutnymi doniesieniami. 

Porażające informacje. Świadkowie, którzy relacjonowali całe zdarzenie, podkreślają fakt, że w mieszkaniu młodego artysty padło wiele strzałów. Następnie z budynku wybiegło dwóch zamaskowanych mężczyzn. Wszystko wskazuje na to, że wkradli się do jego domu po to, by dokonać rabunku i kradzieży. Kiedy zastali w nim gospodarza, postanowili się go pozbyć. 20-latek został postrzelony. 

Informacje: nie żyje Pop Smoke

Zgodnie z doniesieniami amerykańskiego serwisu TMZ raper został postrzelony we własnym mieszkaniu. Do budynku wkraść się miało dwóch zamaskowanych mężczyzn, którzy najprawdopodobniej próbowali go okraść. Kiedy w środku zostali gospodarza, który probował ich powstrzymać, padły strzały.

20-latek niezwłocznie przewieziony został do szpitala Cedars-Sinai Medical Center znajdującego się w West Hollywood. Na ratunek było jednak już za późno, a dyżurujący lekarze stwierdzili zgon. Mordercy w dalszym ciągu są poszukiwani.

  1. Nie żyje uwielbiana aktorka. Odeszła niespodziewanie, smutne wieści przekazała rodzina
  2. Przepis na pączki serowe. Zrobisz je w 5 minut, idealne na Tłusty Czwartek

Kim był Pop Smoke?

Pop Smoke, a właściwie Bashar Barakah Jackson, to amerykański raper i autor tekstów. Mimo że 20-latek dopiero rozpoczynał swoją karierę, zyskał imponującą rozpoznawalność. Popularność i rozgłos przyniósł mu utwór Welcome to the party, pochodzący z albumu wydanego w lipcu 2019 roku. 

Nagła śmierć młodego artysty wywołała poruszenie wśród zagranicznych gwiazd. Rapera w mediach społecznościowych pożegnała m.in. Nicki Minaj, pisząc Niewiarygodne. Spoczywaj w pokoju, Pop.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Informacje
Fot. pixabay.com

Informacje na temat śmierci rapera wywołały poruszenie. 

Informacje
instagarm.com @realpopsmoke

Miał zaledwie 20 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dagmara Kaźmierska o swoim ślubie. Nie uwierzycie, w czym stanie przed ołtarzem
  2. Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Chodzi o jej wygląd, przesadziła?
  3. Zaniedbane małżeństwo poddało się metamorfozie. Szczęka opada, wyglądają jak inne osoby

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykuł65-letni aktor został ojcem. Pokazał syna i zdradził jego imię
Następny artykułTrendy okularowe na sezon wiosna/lato 2020. Gdzie kupić okulary przeciwsłoneczne prosto z wybiegów?
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.