Informacje dotyczące śmierci cenionego muzyka wywołały poruszenie na całym świecie. Mężczyzna miał zaledwie 48 lat. Nieprzytomnego artystę znaleziono w jego własnym mieszkaniu. Okoliczności jego śmierci budzą masę wątpliwości i niedopowiedzeń. Nagłe odejście artysty pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę, ale również przyjaciół z branży i oddanych fanów.

Smutne doniesienia na temat śmierci uwielbianego perkusisty pojawiły się na Facebooku. Jedna z najbliższych mu osób, zdecydowała się zabrać głos w tej sprawie. We wpisie, który szturmem obiegł media, przeczytać możemy, że ciało zmarłego artysty znalezione zostało na podłodze w jego domu, a reanimacja i wszelkie próby ratunku okazały się zupełnie bezskuteczne.

Informacje: Nie żyje Sean Reinert

Nie żyje Sean Reinert, 48-letni perkusista metalowych wizjonerów z Cynic. Nieprzytomnego muzyka znaleziono w jego własnym mieszkaniu w Kalifornii. Przyczyny śmierci na ten moment są nieznane. Konieczne będzie wykonanie sekcji zwłok.

-Wciąż próbuję odtworzyć wydarzenia z ostatnich 24 godzin. Po powrocie z pracy znalazłem nieprzytomnego Seana leżącego na podłodze. Próbowałem go reanimować z pomocą operatora alarmowej linii 911. [Sean] został zabrany do szpitala w karetce. Nie jest znana przyczyna śmierci i zostanie wykonana sekcja zwłok- napisał na Facebooku Tom, mąż muzyka.

Badanie lekarskie, które wykonywał mężczyzna zaledwie 3 tygodnie temu, nie wykazały żadnych nieprawidłowości.

Kim był Sean Reinert?

Sean Reinert był jednym z założycieli zespołu Cynic w 1987 roku. Z zespołem nagrał wszystkie albumy i opuścił ich w 2015 roku. Powodem były niedopowiedzenia z wokalistą, Paulem Masvidalem, zarówno na tle artystcznym, jak i osobistym. Przed podjętą decyzją nie przekonały go nawet zaplanowane już koncerty w Chinach i na Tajwanie.

Masvidal zaprzeczał tym twierdzeniom, uważając, że grupa będzie nadal funkcjonować. Popis swoich wokalnych umiejętności zaprezentował również na albumie „Human” Death z 1991 roku. Oprócz tego miał okazję nagrywać z takimi wykonawcami jak Gordian Knot, Aghora i Aeon Spoke.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Informacje
facebook.com @Sean Reinert

Nagła śmierć muzyka wstrząsnęła światem.

Informacje
facebook.com @Sean Reinert

Przyczyny śmierci są nieznane.

Informacje
facebook.com @Sean Reinert

Sean Reinert mial 48 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zmiany na twarzy i kończynach świadczące o nowotworze. Objawy, które łatwo przeoczyć
  2. Polka wróciła z Wuhan. Wyjawiła długo ukrywaną prawdę, nagle zaczęła mówić o chińskiej żywności
  3. Nie chciała ciągle farbować siwych włosów. Jej fryzjer wpadł na genialny pomysł
  4. Ewa Sałacka osierociła 12-letnią córkę. Dziś jest już dorosłą kobietą, wygląda dokładnie, jak sławna mama
  5. Mąż powiedział swojej żonie tylko cztery słowa. Jedno zdanie odmieniło jej życie na zawsze
  6. Wygląd Twoich stóp zdradza wszystko. Trzeci typ posiada tylko 10% ludzi, niezwykłe cechy

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.