Informacje podane przez Łowców Burz, obiegły całą Polskę – tysiące osób zostało bez dachu nad głową. Dramatyczna sytuacja dzieje się na Podkarpaciu. Pogoda dała się mocno we znaki – gwałtowne deszcze, nawałnice, wiatr i grad. Tak intensywne zjawiska atmosferyczne doprowadziły do powodzi błyskawicznej.

Ucierpiało wiele rodzin, które zostały bez dachu nad głową. Nawałnice porwały ze sobą dachy i okna. Niektóre domy nie wytrzymały naporu wody, w związku z czym zostały całkiem zalane. Najgorzej sytuacja wygląda w miejscowości Kańczuga.

 

Informacje o pogodowej katastrofie 

Wszystko wskazuje na to, że musimy się mierzyć z pogodową katastrofą – powodzią błyskawiczną. Ta doprowadziła do poważnych skutków – stało się tak przede wszystkim w  województwie podkarpackim. Tutaj skala zniszczeń, jest przeogromna.

Polscy Łowcy Burz oraz wszelkie prognozy pogody zalecają ostrożność. Komunikat dotyczy przede wszystkim ludzi mieszkających w okolicy rzeki Mleczki – tam niebezpieczeństwo jest naprawdę spore.

  1. Pilny komunikat ministerstwa edukacji. Rodzice nie będą zadowoleni, ale nie mogą nic zrobić
  2. Niestety, nadeszła 2 fala, źle się dzieje. Sklepy właśnie wprowadzają limity na makaron, mąkę, mleko, papier inne, porażające doniesienia z Australii
  3. Masowe kontrole już trwają. Polacy, którzy nie zrobili jednej rzeczy, mogą zapłacić kilkaset złotych kary

Niebezpieczna pogoda

Z każdej strony bombardują nas tragiczne informacje. Letnia pogoda w Polsce bywa naprawdę kapryśna. W tym roku jednak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Niezwykła duchota w momencie jest w stanie zamienić się w mocną ulewę z wiatrem. 

W związku z czym Polacy co jakiś czas dostają alerty ostrzegawcze. My także zalecamy dużą ostrożność – odpowiednie przygotowanie się na panujące warunki i ewentualne zostanie w bezpiecznym miejscu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

IMGW
fot. pixabay.com/Pexels

Pogoda jest naprawdę niepokojąca.

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. TVP nagle przekazuje wstrząsające informacje. Włos się jeży, cała Polska wstrzymała oddech
  2. Polskę obiegła dramatyczna wiadomość. Niestety, nie żyje Zbigniew Jaskulski, rodzina przekazała smutne wieści
  3. Lekarze biją na alarm. Jedno przyzwyczajenie Polaków może wpędzić do grobu, dramatyczne doniesienia
  4. Dramat w województwie lubelskim. Doszło do tragicznego wypadku, spłonęły dwa auta, są ofiary śmiertelne
  5. Policja chciała nagrać kierowców, jednak kamera zarejestrowała inną rzecz. Nie spodziewali się podobnych scen
  6. Gdy panna młoda weszła do kościoła, starsze osoby prawie zemdlały na jej widok. Niewiele kobiet by się odważyło

źródło: wiadomosci.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułKopał w ogrodzie i dokonał porażającego odkrycia. Natychmiast wezwał policję, mężczyzna długo nie zapomni dramatycznego widoku
Następny artykułTVN rezygnuje z kolejnego programu. Widzowie będą zdruzgotani, wszystko przez jedną rzecz
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.