Informacje dotyczące śmierci legendarnej aktorki wstrząsnęły całym światem. Kobieta przegrała nierówną walkę z długą i ciężką chorobą. Jej nagłe odejście pogrążyło w żałobie nie tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół, ale również znajomych z branży oraz wiernych i oddanych fanów. 

Zgodnie z doniesieniami, które szturmem obiegły media uwielbiana przez miliony aktorka zmarła 26 grudnia 2019 roku. 73-latka od dłuższego czasu zmagała się z problemami zdrowotnymi, które z dnia na dzień przybierały na sile. Okoliczności jej śmierci na ten moment nie ujawniono. 

Informacje na temat śmierci znanej aktorki wstrząsnęły światem 

Sue Lyoa, amerykańska aktorka, która zasłynęła tytułową rolą w adaptacji powieści Lolita wyreżyserowanej przez Stanleya Kubricka. Smutne informacje przekazał dziennikowi The New York Times przyjaciel, Phil Syracopoulous. Aktorka od dawna zmagała się z kłopotami zdrowotnymi

Przypomnijmy, że legendarna aktorka urodziła się 10 lipca 1946 roku w Davenpor w Stanach Zjednoczonych. Ojciec Sue zmarł, kiedy miała zaledwie 10 miesięcy. Matka z trudem łączyła koniec z końcem, aby jej ukochanym pociechom niczego nie brakowało. 

Aktorka nagrodzona została Złotym Globem 

Gdy była nastolatką wraz z rodziną, przeniosła się od Los Angeles. W wieku 14 lat zgłosiła się do konkursu na rolę Dolores Haze w filmowej adaptacji Lolity . W trakcie przesłuchań była bezkonkurencyjna

 Występ w adaptacji zapewnił jej rozgłos oraz Złoty Glob dla najbardziej obiecującej młodej aktorki. Kariera Sue Lyon zakończyła się w 1980 roku. Legendarna aktorka zagrała w 20 filmach, m.in. Nocy iguany Johna Hustona i Siedmiu kobietach Johna Forda. Sue Lyoa pracowała również jako modelka.

ZOBACZ TEŻ:

Informacje
screen z nagrania YouTube

Informacje dotyczące śmierci znanej aktorki wstrząsnęły światem. 

Informacje
Kadr z filmu „Lolita”

Rozgłos przyniosła jej rola w adaptacji powieści „Lolita”.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jej nogi są w pełni sprawne, a mimo to porusza się na wózku. Od lat szuka lekarza, który uczyni z niej osobę niepełnosprawną
  2. W czasach PRL-u święciła triumfy. Co się stało z kultową gwiazdą?
  3. Beata Tyszkiewicz nie lubi świętować Sylwestra. Dama wyjawiła ważny powód
  4. Tata samotnie wychowuje 7 dzieci. Tuż przed świętami zaczepił go nieznajomy i wywołał morze łez
  5. Horoskop miłosny na styczeń. Kogo czekają romantyczne uniesienia, a kogo same rozczarowania?
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje
Poprzedni artykułJak wyglądałyby gwiazdy, gdyby nie miały zabiegów upiększających? Chirurg ujawnił prawdę [GALERIA]
Następny artykułJamnik, który ma niezwykłe zdolności. Stał się ulubieńcem Internautów na całym świecie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.