Informacje dotyczące śmierci znanej gwiazdy muzyki szturmem obiegły media, wywołując tym samym poruszenie wśród wiernych fanów. Mimo że do tragedii doszło 4 września, dopiero teraz ujawniono wyniki śledztwa. 38-latka chwilę przed śmiercią wysłała wiadomość do najbliższych. Na ratunek było jednak za późno.

Uwielbiana na całym świecie gwiazda popełniła samobójstwo. Tuż przed śmiercią wysłała z telefonu wiadomość do rodziny, wprost informując ich, że myśli o targnięciu się na własne życie. Nikt z nich nie był w stanie zareagować w porę. 38-latka wyskoczyła z 14 piętra. Co więcej, nie był to pierwszy raz, kiedy próbowała ze sobą skończyć.

Informacje: Nie żyje gwiazda muzyki 

Pomimo tego, że tragedia wydarzyła się 4 września, policja dopiero teraz ujawniła okoliczności śmierci uwielbianej gwiazdy muzyki. Lucy Stone, brytyjska didżejka popełniła samobójstwo, skacząc z balkonu na 14 piętrze. Jak podaje The Sun, zaledwie dwa dni wcześniej poszła z przyjaciółką na kolację, a ta zupełnie niczego się nie spodziewała.

Następnie pojawiły się informacje, że ceniona didżejka zaginęła, a fani włączyli się w jej poszukiwania. Identyfikacja zmasakrowanego ciała zakończyła się powodzeniem dzięki licznym tatuażom, których była miłośniczką

Kim była Lucy Stone?

Lucy Stone była znaną didżejką w słynnych londyńskich klubów Ministry of Sound i HedKandi. Z każdym razem przyciągała tłumy wiernych fanów. Od 5 lat prężnie rozwijała swoją karierę muzyczną w Dubaju i Abu Zabi, gdzie zamieszkała ze swoich chłopakiem.

Zaledwie kilka tygodni przez śmiercią rozstali się, a gwiazda muzyki rozpoczęła kolejny romans. Jednak niejaki JJ również nie był tym jedynym, a ich relacja dość szybko się zakończyła. Policji udało się ustalić, że znana didżejka cierpiała na depresję i zaburzenia afektywne dwubiegunowe.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Informacje
instagram.com @djlucystone

Informacje na temat śmierci znanej didżejki wstrząsnęły fanami. 

Informacje
instagram.com @djlucystone

Lucy Stone cierpiała na depresję. 

Informacje
instagram.com @djlucystone

Wyskoczyła z balkonu na 14 piętrze. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Siostra Barbary Kurdej-Szatan jest przepiękna. Gwiazda pokazała ich nowe zdjęcia
  2. Nastolatka nałożyła na swój tatuaż pomarańczowy cień. Po chwili nie mogła uwierzyć własnym oczom
  3. Znaki zodiaku, które mają najwięcej wad. Życie z nimi jest wyjątkowo trudne

Źródło: gwiazdy.wp.pl

 

Poprzedni artykułSuczka z najdłuższym pyszczkiem na świecie. Stała się gwiazdą Internetu
Następny artykułMałgorzata Rozenek-Majdan poroniła ciążę bliźniaczą. Gwiazda była w prawie 11 tygodniu
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.