Informacje podane przez media są wyjątkowo przykre. Niestety, mimo długiej walki zmarł polityk. Były członek rządu miał jedynie 53 lata, kiedy nagle zachorował. Salko Bukvarević zmarł we wtorek 29 lipca, w wyniku zakażenia koronawirusem. Mężczyzna był hospitalizowany.

Nie żyje Salko Bukvarević, minister ds. weteranów muzułmańsko-chorwackiej części Bośni i Hercegowiny. Były członek rządu zmarł po kilku dniach pobytu w szpitalu i nierównej walce w wyniku zakażenia koronawirusem. 

Nie żyje Salko Bukvarević

Media przekazały tragiczne informacje. 20 lipca Salko Bukvarević, minister ds. weteranów muzułmańsko-chorwackiej części Bośni i Hercegowiny, został pozytywnie zdiagnozowany na koronawirusa. Niestety z powodu komplikacji musiał trafić do szpitala. Jak podaje klinika uniwersytecka w Sarajewie, od poniedziałku podłączony był do respiratora. Niestety, walka była nierówna. Salko Bukvarević zmarł we wtorek 29 lipca.

Nie tylko on padł ofiarą zakażenia. Jak się okazuje również 61-letni Fadil Novalić, premier muzułmańsko-chorwackiej części Bośni i Hercegowiny, został zakażony wirusem. Udało mu się jednak zwalczyć chorobę i został wypisany ze szpitala w zeszłym tygodniu.

 1. 19 osób nie żyje, 270 zostało rannych. Tragiczne informacje z południowej Polski
 2. Przykre wieści dla milionów Polaków. Po kampanii nadchodzą wielkie zmiany
 3. Wypuścili husky’ego, aby pobiegał przed snem. Wydarzyła się tragedia

Koronawirus Bośnia i Hercegowina: informacje

Niestety Bośnia i Hercegowina jest jednym z państw, do którego powróciła epidemia koronawirusa. Obecnie na 100 tysięcy mieszkańców jest niemal 100 zakażeń, co według WHO jest jednym z najwyższych wskaźników w Europie.

W sumie w liczącej 3,5 miliona mieszkańców Bośni i Hercegowinie stwierdzono ponad 11 tys. zakażeń koronawirusem, a w wyniku Covid-19 zmarło ponad 300 osób.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Lokalne media podały smutne informacje. Niestety z powodu komplikacji spowodowanych zakażeniem koronawirusem zmarł Salko Bukvarević.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Wielkie zaskoczenie po wejściu do Biedronki. Mnóstwo Polaków będzie zachwyconych
 2. Skrzyżowali pomeraniana z husky. Wygląd szczeniaka zwala z nóg
 3. Zenek Martyniuk niczego się nie spodziewał. Wszystko pokazały kamery TVP
 4. Kotek był wstrząśnięty, kiedy zobaczył właścicielkę w wannie. Błyskawicznie ruszył na pomoc
 5. Handel w niedziele zostanie zniesiony? My już wiemy
 6. 2-latek umarł po zjedzeniu popularnego owocu. Zalana łzami matka ostrzega wszystkich rodziców
 7. Rząd rozważa kwarantannę. Trafić na nią mogą wracający z niektórych państw
 8. Rzecznik rządu przekazał pilną wiadomość do wszystkich Polaków. W ciągu kilku dni może zapaść decyzja, która zmieni plany wielu osób
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: onet.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.