Informacje o śmierci uwielbianej piosenkarki wstrząsnęły jej fanami. Gwiazda miała tylko 26 lat, zmarła dzień po Bożym Narodzeniu. Okoliczności tragedii nie są jasne, rodzina nie chce rozmawiać na ten temat. Słuchacze cienili ją nie tylko za głos, ale też za zaangażowanie na rzecz ważnej kwestii.

Smutne informacje przekazał przyjaciel piosenkarki i jednocześnie producent, który z nią współpracował. Wiadomo, że przed śmiercią 26-latka pracowała nad kolejną płytą. Na razie nie wiadomo, czy fani kiedykolwiek będą mogli usłyszeć efekty jej pracy.

Informacje: nie żyje Kelly Fraser

Nie żyje Kelly Fraser, uwielbiana wokalistka i gwiazda głośno mówiąca o swoim pochodzeniu. Fani podkreślają, że zrobiła wiele dla społeczności, z której się wywodzi. Jej śmierć to cios dla milionów osób z całego świata.

Jak podaje wprost.pl, o tragedii poinformował przyjaciel piosenkarki, Thor Simonsen. Mężczyzna nie podał przyczyny śmierci i podkreślił, że rodzina nie zamierza udzielać żadnych komentarzy na ten temat. Na tę chwilę nie wiadomo, czy 26-latka miała problemy zdrowotne.

Kim była Kelly Fraser?

Kelly Fraser była piosenkarką, która w 2013 roku zasłynęła wykonaniem coveru piosenki Rihanny pod tytułem Diamonds. Zaśpiewała ją wtedy w swoim rdzennym języku, czyli po inuicku. Od tamtej pory robiła wiele, aby wzmocnić pozycję języka za pomocą swojej muzyki.

Rok po opublikowaniu popularnego nagrania Kelly Fraser wydała swoją debiutancką płytę – Isuma. Na kolejny album fani musieli czekać do 2017 roku. Nie byli jednak zawiedzeni, a krążek został nominowany do kanadyjskiej nagrody muzycznej Juno. Przed śmiercią młoda kobieta pracowała nad kolejną płytą, która miała nosić tytuł Decolonize.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

informacje
fot. screen YouTube Kelly Fraser

Nie żyje Kelly Fraser. Zasłynęła w 2013 roku, kiedy po inuicku zaśpiewała znany hit.

informacje
fot. screen YouTube Kelly Fraser

Nie są znane przyczyny śmierci 26-latki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

Źródła: wprost.pl, fakt.pl

Poprzedni artykułFryzury do spania. Kilka podstawowych zasad, które nie niszczą włosów
Następny artykułMakijaż potrafi odmienić życie. Wystarczy spojrzeć na uśmiechy kobiet po metamorfozie
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.