Informacje o tragicznych wydarzeniach obiegły świat. Jak poinformował przedstawiciel rodziny, wybitny reżyser, który miał na swoim koncie największe kinowe klasyki odszedł 31 lipca 2020, przekazał portal spidersweb.pl. Niestety mimo długiej walki, mężczyzna zmarł na skutek ciężkiej choroby w wieku 76 lat. Fani gwiazdy i media łączą się w bólu z rodziną legendy filmu.

Nie żyje Alan Parker. Wybitny brytyjski reżyser zmarł 31 lipca, po długiej chorobie. Mężczyzna odszedł w wieku 76 lat, jednak takimi tytułami jak Evita, Missisipi w ogniu, Ptasiek czy Midnight Express zapewnił sobie życie wieczne. Informacje o śmierci mężczyzny wstrząsnęły nie tylko fanami kina.

Smutne informacje

Smutne informacje o śmierci wybitnego mężczyzny przekazał przedstawiciel rodziny, a następnie potwierdził je Brytyjski Instytut Filmowy. Nie żyje prawdziwa legenda kina. Sir Alan Parker, który wyreżyserował 17 filmów, na zawsze pozostanie w pamięci miliomów osób. Reżyser zmarł rano w piątek 31 lipca.

Alan Parker ma na swoim koncie 20 nominacji, w tym dwie do Oskara i 5 nagród. Twórca przez długi czas zmagał się z chorobą, niestety, nigdy nie udało mu się jej pokonać.

 1. Szumowski nie pozostawił złudzeń. Przekazał właśnie wiadomość dot. nowych, poważnych ograniczeń
 2. Kamil Stoch przekazał radosną nowinę. Fani wniebowzięci, udało się
 3. Joanna Kurska ukrywała prawdę nt. swojej przeszłości i TVP? Ujawniamy kontrowersyjne fakty, które mogą rozzłościć wielu

Nie żyje Alan Parker

Jesteśmy głęboko zasmuceni. Dziś rano zmarł brytyjski filmowiec Alan Parker. Również były prezes BFI, który jako dyrektor odpowiadał między innymi za takie filmy jak Midnight Express, The Commitments i Angela’s Ashes – czytamy w oświadczeniu Brytyjskiego Instytutu Filmowego.
Alan Parker tworzył filmy niemal w każdym gatunku. Reżyser miał na swoim koncie zarówno kryminały, musicale, dramaty wojenne jak i fabuły społeczne.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Brytyjski Instytut Filmowy przekazał niezwykle smutne informacje. Nie żyje sir Alan Parker.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Justyna Żyła już gotuje dla nowego partnera? W sieci zawrzało po zdjęciu z przystojnym mężczyzną
 2. 1,5 tys. osób jest zagrożonych. Nowe ognisko koronawirusa w Polsce
 3. Monitoring ujawnił, co robi jego żona. Gdy mąż zobaczył nagranie, natychmiast zadzwonił na policję
 4. Koniec? Michał Szpak w końcu zabrał głos, smutne informacje obiegły Polskę
 5. Michał: „Nie mogę patrzeć na kobiety, które o siebie nie dbają. Wiszący brzuch to najbardziej odpychający widok”
 6. Zapadła decyzja ws. Agaty Dudy. Jest nieodwracalna
 7. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
 8. Za chwilę ruszają rządowe kontrole związane z epidemią. Kto może spodziewać się wizyty służb?
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: wyborcza.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.