Pomysły na manicure nie ograniczają się tylko do kolorów lakierów do paznokci. Niezależnie od tego, czy masz na to ochotę, czy nie, nadchodzi wiosna i nie ma lepszego sposobu na przygotowanie się na nadchodzące cieplejsze dni, niż zdobienia paznokci. Na szczęście na Instagramie jest dostępnych mnóstwo wiosennych pomysłów na stylizację paznokci. Dziś pod lupę bierzemy najciekawsze z nich. Inspiracje na wiosenny manicure – co będzie modne w tym sezonie?

Od tęczowych francuskich tipsów po uśmiechnięte buźki – inspiracje na wiosenny manicure. Co będzie modne w tym sezonie?

Tęcza

Po długiej, mroźnej zimie spędzonej głównie w domu, po co wybierać jeden kolor… skoro można pomalować paznokcie wszystkimi, które masz w swoim repertuarze? Tęczowy wzór to prawdziwy hit tego sezonu! Opcją bardziej zachowawczą mogą być delikatne odcienie pasteli.

fot. www.instagram.com/pop_polished/

Stokrotki

Kwiatowe zdobienie paznokci nie jest łatwe do zrobienia, ale finalny efekt jest warty każdej poświęconej temu minuty!

fot. www.instagram.com/pop_polished/

Uśmiechnięte buźki

Super zabawa, ciekawy efekt i prostota wykonania. Nanieś na paznokcie plamki w kolorze żółtym, a następnie, zanurz cienki pędzelek w czarnym lakierze, aby dodać na nich oczy i usta.

fot. www.instagram.com/pop_polished/

Evil Eye

Ten motyw króluje już od kilku sezonów! Mówi się, że symbol Evil Eye przynosi szczęście. W połączeniu z pięknym manicure jesteśmy pewni, że tak właśnie będzie!

fot. www.instagram.com/nailsxgoldenhour/

Pastele

To wielki hit tego sezonu – za równo w ubraniach, dodatkach, jak i manicure. Jasny błękit, cukierkowy różowy, kanarkowy żółty – wybierz opcję najlepszą dla siebie!

fot. www.instagram.com/pop_polished/

Redaktorka działu SEO w lelum.pl. Specjalistka ds. mody oraz beauty. Posiada szeroką wiedzę, teoretyczną i praktyczną wiedzę w dziedzinie pielęgnacji włosów, twarzy oraz ciała. Od lat pasjonuje się modą oraz pracuje w branży z nią związanej.